Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem van elegem az...

Csak nekem van elegem az országban állandósult rasszizmusból, gyűlölethangulatból?

Figyelt kérdés

A zsidózás, a társadalom különböző rétegeinek folyamatos egymásnak ugrasztása, a napi beszélgetések részévé váló rasszista gyűlölködés, a politika kufárkodása az emberek létező előitéleteivel, a már szinte természetes hétköznapi terminológiává lett bizonyos “zsidó háttéruralomról, zsidó bankárokról“ szóló hazugságok, összeesküvéselméletek és ezzel egyidejüleg a jól bevált bűnbakképzés általánossá válása.


Nem vagyok se zsidó, se cigány, de még homokos sem, de ezek miatt hangulat miatt komolyan gondolkodom, hogy elmegyek az országból, nem szeretném ha gyerekeim ilyen légkörben nőnének fel.


2013. márc. 31. 16:08
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
38%
Igen, csak neked.
2013. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 intrepid ***** válasza:
33%
Ha gondolod, hogy menni kell,
2013. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
31%

Nem, nekem is elegem van már! Nem te vagy az egyetlen! Én is így gondolom.



Jó nem, csak vicceltem, igen csak neked van eleged :)

Az előttem szólók jól leírták.

2013. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
67%
Te ki vagy? Mert azt elfelejtetted hozzátenni, hogy a kivándorolni készülő Gerendás Péter leveléből idéztél.
2013. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
30%
Nos ilyen zsidó háttéruralmas sztorikat kb 16 alatti kölköktől hallhatsz, meg kicsit dinka felnőttektől, viszont a rasszizmus nem emiatt harapódzik el, hanem a cigány bűnözés miatt. Nekem ebből van elegem.
2013. márc. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

6os!

Gerendás Péter nagy rajongója vagyok. És csak azért idéztem az ő leveléből, mert tökéletesen egyetértek a gondolataival, végre valaki leírta szinte szó szerint amit gondolok, azt amiből nekem is elegem van egy jó ideje már.


Többieknek meg: a cigányokról én egy szót nem írtam, ti kezdtetek el itt cigányozni magatoktól...

2013. márc. 31. 16:49
 7/44 anonim ***** válasza:
60%
Akkor menj utána nyugodtan!
2013. márc. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
62%

Esett itt zsidónak baja mostanában vagy az elmúlt évtizedekben?Nem.


Nyugaton nagyobb az antiszemitizmus jóval , az iszlám hitű kisebbség miatt.

1 éve Franciaországban öltek is zsidókat és rendszeresen megverik őket mert kipát hordanak az utcán.

2013. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
37%
Az a helyzet, hogy el lehet menni, de akar hova mesz Magyarkent, csak egy Magyar leszel. Sajnos a hatterhatalom az letezik, ez nem hazugsag, hanem a valosag. Ha meg zsidokent zavar, hogy a vilagban mindenhol b@szogatnak miatta... Irany Izrael, ott szivesen latnak. Gerendasnak is ezt javaslom, ott senkitol nem fogja hallani ezeket. Ott majd az etiop kissebbseg meg a palesztinok folyamatos szidalmazasat fogja hallani, az biztos jobb lesz neki.
2013. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
73%
Örülj neki, hogy csak ennyi problémád van és nem kell mindennapos rettegésben élned a cigányoktól.
2013. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!