Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem van elegem az...

Csak nekem van elegem az országban állandósult rasszizmusból, gyűlölethangulatból?

Figyelt kérdés

A zsidózás, a társadalom különböző rétegeinek folyamatos egymásnak ugrasztása, a napi beszélgetések részévé váló rasszista gyűlölködés, a politika kufárkodása az emberek létező előitéleteivel, a már szinte természetes hétköznapi terminológiává lett bizonyos “zsidó háttéruralomról, zsidó bankárokról“ szóló hazugságok, összeesküvéselméletek és ezzel egyidejüleg a jól bevált bűnbakképzés általánossá válása.


Nem vagyok se zsidó, se cigány, de még homokos sem, de ezek miatt hangulat miatt komolyan gondolkodom, hogy elmegyek az országból, nem szeretném ha gyerekeim ilyen légkörben nőnének fel.


2013. márc. 31. 16:08
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
65%

Amugy nincs nekem bajom a zsidokkal, amig nem viselkednek antimagyarkent. Mint az aki szerint renjen valo az, hogy a izraeli vagy csak egyszeruen zsido erdekeltsegu multik ehberert dolgoztatjak a Magyar embereket, mikozben millardos forgalmakbol siman adhatnanak europai szintu fizeteseket. Arrol nem beszelve, hogyan fosszak ki az embereket megjobban a bankokon keresztul. A multkor torten, hogy a tudjuk milyen szarmazasu csaj apja a banktol 13millaert megvette a 25millos hazat. A hirekben lathattuk, olvashattunk rola. Gondolom ez is veletlen, csupan az a baj, hogy mindennapos tortenetrol van szo, csak ezuttal osszejottek paran tiltakozni, ezert felkapta a sajto. A ciganysag beilleszkedesi problemairol ne is beszeljunk.

Arrol en nem tehetek, hogy ezeket a problemakat nem a Magyarok okozzak. Nem utalom en a zsidokat, nem utalom en a ciganyokat, van fekete baratom kint Hollandiaban. Van cigany haverom, tehat nem gondolom, hogy rasszitsta lennek. Csupan utalom, ha eloskodnek a hazamon a karunkra.

Ha annyira eselyegyenloseget akarunk, akkor a ciganyoknak ne legyen tobb joga, mint barmelyik Magyar honfitarsamnak. A vallalkozo ne kapjon azert adokedvezmenyt, ha ciganyt vesz fel nem engem. Azzal, hogy egyes csoportok ilyen kivaltsagokat kapnak a mi erdekeink csorbulnak.


Le lehet pontozni, de ez van.

2013. ápr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
68%

Anabolic,

neked egyaltalan nem kell szeretned Izraelt. Mindossze csak nem kell hazudoznod rola.

2013. ápr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
47%
Megint csak irsz valamit, de nem fejted ki :) Szanalmas vagy.
2013. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
41%

Anabolicnak van igaza egyébként, értelmesen "vitázó" balost itt nem fogsz találni. Ha majd nagyon rájuk fogsz, bedobják az antiszemita kártyát vagy törlik a kommented, de a kérdésre érdemben válaszolni nem fognak.

Egyébként aki izraelben vezet körbe "magyarokat" illetve itthon zsidókat az teljesen életszérűtlen hogy maga is zsidó legyen ügye? Azt akartad írni hogy itteni zsidókat viszel oda, ottaniakat meg ide túráztatni. (Csak aztán vigyázz mert ez harmadik világbeli ország ha kint ragadsz a hóban egy busszal, éhen halás lesz a vége kóser kaja nélkül :) jó tudom ez személyeskedés de ez jutott eszembe hirtelen az itteni zsidó turistákról :)

2013. ápr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
28%

Egyaltalan nem tudtok semmit Izraelrol. Egy pelda:

Pld azon filoztok, hogy a zsidok ide akarnak jonni, mikozben a zsidoknak eszukben sincs elhagyni a hazajukat, hanem FEJLESZTIK.

Tegnaptol Izrael gaz-nagyhatalom lett pld. Ugyanis tegnep inditottak meg az elso gazkutbol a gazaramlast. A vilag legnagyobb gaztermeloinek listaja tegnaptol kezdve:

1. Oroszorszag

2. Iran

3. Katar

4. USA

5. Szaud Arabia

6. Venezuela

7. IZRAEL.

Ennek kovetkezteben Izraelben a benzinar egybol kb. 28 forintnak megfelelo osszeggel OLCSOBB lett.

Nektek valami teljesen fals elkepzeleseitek vannak az izraeli zsidokrol.

(Egy nagy politikusuk, Ben Gurion mondta: Nem az a fontos, hogy mit mondanak a nem-zsidok, hanem az a fontos, hogy mit TESZNEK a zsidok.

Benneteket olvasva, ugy tunik, igaza volt)

2013. ápr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
31%
Hófehérkét elgázosították a 7 törpe meg túlélte. Ezzel is jellemezhetnénk azt a csodállatos megmenekülést amely a Lilliput Troupet jellemezte 1944-ben. A szerencsétlen zsidó művész csapat Romániából tartott világot látni amikor rossz vonatra szálltak fel, és így kerültek végül a világ leghírhedtebb csodazónájába Ósviccba.
2013. ápr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
42%

Mar megbocsajts, de attol, hogy Izraelben tobb lett a gaz, mitol kene szerethetobbnek lennie? Fejlodik azt latjuk, csak masok karara... Lehet az a foldgaz az, amelyiket Cipruson kezdek kitermelni gyorsan a bank valsag utan? Mondj par olyan dolgot, ami azt sugalja nekem, hogy Izrael egy bekes es szeretheto allam.

1. Nem lovik a Palesztinokat soha.

2. Nem kuldenek soha kemeket meg bergyilkosokat irani celpontokhoz.

3. Soha nem mondtak olyat, hogy felvasaroljak a hazam.

4. Nem tort ki botrany soha az miatt, hogy etiop noket a tudtuk nelkul fogazasgatlasra kenyszeritettek.

Azt mondod en vagyok a hulye, mert keverem a miniszter elnokot az allamfovel, holott en nem is emlitettem egyiket sem, majd hazugnak nevezel, mert en hazudok Izraelrol, de nem tudsz irni semmit az allitasaimra, csak terelsz masfele!

2013. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
45%

Izrael Irant fenyegeti:

[link]

Izrael Gazat bombazza:

[link]

Izrael Sziriat bombazza:

[link]

Izrael felvasarolja Magyarorszagot:

http://www.youtube.com/watch?v=PzG3TwPqXms

Izraeli orvosok adnak fogamzasgatlokat az etiopiai noknek:

[link]


En alatudom tamasztani amit irok, meg nem szelsojobbos sajton keresztul is. Es ez csak az elmult par honapban tortent :)

2013. ápr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
91%

40es válasza 2 dologra volt elég:

1 nem is értem ezt a gáz témát minek hozta fel, de ha kötözködni akarunk akkor feltenném a kérdést hogy Ciprust nem-e véletlen pont ekkora akarják beborítani hogy az átverés hitelért cserébe amiért már alapból nagy árat fizetnek, még oda adják "valakiknek" a gáz kincseiket amiket ügye milyen érdekes most fedeztek fel.

2 igazolod hogy a zsidóknak akármit lehet hiába szól be nekik "csak" egy ENSZ, ők azt csinálhatnak amit akarnak, csak az számít.

2013. ápr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
66%

És azt az idézetet lehet úgy is mondani, nem számít mit mondanak a zsidók (EU), az számít mit akarnak a Magyarok.

De hát ügye nekünk nem lehet, mi nem vagyunk kiválasztottak, és még rasszisták is vagyunk.

2013. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!