Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány be akarja tiltani a...

A kormány be akarja tiltani a napelemek telepítését lapostetőre, erkélyre, parkolóba autók fölé és minden látató helyre. Szerinted is jobban rontja a városképet, mint amennyi haszna van?

Figyelt kérdés

ma 13:05
A kérdező szavazást indított:
Igen, tiltsák be, mert ronda és nem számít, hogy mekkora haszna van.
Nem, ennél rondább, haszontalanabb dolgok is vannak, a napelem nem rontja annyira a városképet, mint amennyi az előnye.
8 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
A tüdőnlőtt és megfagyott Németországban, a saját szememmel láttam, blokktömb -ott nincsenek panelházak, csak páremeletes blokkok- erkélyén a napelemet. Valahogy ott nincsenek normalitás ellenes politikusok a döntéshozók közt.
ma 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Engem nem a napelem zavar hanem a rengeteg szemét, mocsok, kutyagumi, na meg a lepusztult épületek, ezek ellen kéne már lépni.
ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Én a szélkereket ellenzem.Az tényleg ronda.


Napelemet meg raknék mindenhova.

ma 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ott is városfüggő. Ahol én lakok ott az erkélyeden még klíma sem lehet még úgy sem, hogy az sehonnan nem látszódna az utcáról.
ma 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Pedig rengeteg parkolóóra, csomagautomata és hasonló kinti eszköz működik napelemről, hiszen az energiaigényük kevés, és így nem kell komplex vezetékrendszereket kiépíteni hozzájuk. De ha valami praktikus, azt a fidesz azonnal üldözni kezdi
ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Remélem, ezt követően a közterületekre telepített napelemes alkalmazásaikat is visszabontják, - amelyek a lakosság fosztogatására vannak kihegyezve!

-Élen a parkolói sarcokat szedegető kütyükkel...

ma 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Valamelyik haver érdeke ezt kívánja. Gondolom amelyiknek nagy napelem telepei vannak.
ma 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom az óriásplakátok nem rontják az utcaképet...
ma 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Telelő Teve ***** válasza:
Helyes, következők lehetnek a homlokzati klímák meg neon- és videofalak.
ma 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!