Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem van elegem az...

Csak nekem van elegem az országban állandósult rasszizmusból, gyűlölethangulatból?

Figyelt kérdés

A zsidózás, a társadalom különböző rétegeinek folyamatos egymásnak ugrasztása, a napi beszélgetések részévé váló rasszista gyűlölködés, a politika kufárkodása az emberek létező előitéleteivel, a már szinte természetes hétköznapi terminológiává lett bizonyos “zsidó háttéruralomról, zsidó bankárokról“ szóló hazugságok, összeesküvéselméletek és ezzel egyidejüleg a jól bevált bűnbakképzés általánossá válása.


Nem vagyok se zsidó, se cigány, de még homokos sem, de ezek miatt hangulat miatt komolyan gondolkodom, hogy elmegyek az országból, nem szeretném ha gyerekeim ilyen légkörben nőnének fel.


2013. márc. 31. 16:08
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
39%

OFF:

Valaki azt irta Izraellel kapcsolatban, hogy " Ott majd az etiop kissebbseg meg a palesztinok folyamatos szidalmazasat fogja hallani, az biztos jobb lesz neki."


Izraelben egeszen mas a hangulat es a beszelgetesek stilusa (az interneten is) . Ott nem foglalkoznak nemzetisegekkel. POLITIKAILAG szoba johetnek a palesztinok, de nem mint NEP, hanem mint ellenseges POLITIKAI FORMACIO. Az etiopokrol padig aztan egyaltalan semmi sztigma sincs.

2013. ápr. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
68%

Nyilvan ezert injekcioztak az etiop noket a tudtuk nelkul fogamzasgatlo szerrel. Nem kell kimagyarazni, ha egy zsido azt mondja a gojok azert vannak, hogy minket szolgaljanak az mit is jelent. Vagy ha a te gyereked lonek gazaban ahoz mit szolnal?

Nekem ebbol van elegem:

http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&NR=1&v=9N2oviuhMVc

Neked ez biztosan tetszik, es ez csal mosolyt az arcodra.

De ne en menjek miattuk. Huzzanak Ok a francba!

2013. ápr. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
62%

Elozo, te kisse..hm.. Izraellel kapcsolatban nem vagy ismereteben az igazsagnak.

Azt meg vegkepp nem ertem, hogy egy Izraellel kapcsolatos hozzaszolashoz hogy hon a magyar, ciganyokkal kapcsolatos video.


Nem artana kisse rendet csinalnod a sajat fejedben.

2013. ápr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
38%

1. Megindokolni nem tudod, miert nem vagyok tudataban, csak irsz valamit, de nem fejted ki, miert gondolom rosszul, hogy olyan jo, ha Netanjau azt mondja felvasaroljak Magyarorszagot:)

2. Az hogy nem ertesz valamit, az nem feltetlen az en hibam lehet csak. Lehet te vagy kisse szuk lato koru vagy ertetlen :) Rasszizmusrol es gyuloletkeltesrol beszel a kerdezo, meg a Gerendas, es en csupan mutattam egy peldat, hogy jelenleg Magyarorszagon miert van ilyen hangulat. A Magyarok jelentos hanyadanak ebbol van elege. Nem kell csodalkozni, ha ilyen a helyzet. Aztan ezekszerint, ha rasszizmusrol van szo, te csak a zsidok szemszogebol nezed. Ha mar ciganyok fele iranyul, az mar nem szamit mi?

Most jon az, hogy elkezded sajnaltatni magad?

2013. ápr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
29%

Elozo kettonek

Turista csoportokat vezetek. Gyakran van itthon izraeli vagy palesztin csoportom, illetve Izraelben es a palesztin teruleteken magyar csoportom.

Ugyhogy en nem mediabol tajekozodom, hanem a helyszinrol es az emberekkel valo beszelgetesbol. Ezert ne probaljatok velem arrol vitatkozni, hogy mi van Izraelben.

2013. ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
41%

Csak mellesleg:

" ha Netanjau azt mondja felvasaroljak Magyarorszagot"

Ilyet Natanyahu sosem mondott, Peresz sem, csak egy - elismerem rosszul sikerult viccet - szandekosan felremegyeraztak.

Dehat a miniszterelnokot az allamfovel osszekeverni - es meg ti gondoljatok, hogy szagoltok valamit is a temahoz.

2013. ápr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
31%

Nem irtam sehol miniszterelnokot, vagy allamfot, tehat nem kell kodositeni. Masreszrol meg mindig nem irtal semmit, amivel alatamasztod, hogy miert jo, amit Izrael csinal, es miert kene nekem szeretnem Izraelt...

Ugy veszem ki, hogy a te hazad valojaban Izrael, es nem Magyarorszag.

A csoportjaidat meg vidd majd be a gazai ovezetbe is, amikor az izraeliek lovik a palesztinokat ;)

2013. ápr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
31%
Magyarul meg ne vitatkozzak veled, mert zsido vagy, es ugyis csak neked lehet igazad, en meg csak egy Magyar vagyok egy goj, aki a felsobbrendu fajt hivatott szolgalni?
2013. ápr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
30%

Mókás ember vagy Anabolic...

A 10:55-ös válaszoló elmondta, hogy jár mind a két helyen ezért első kézből van infója, erre te egyből arra következtettél, hogy zsidó...

Nagyszerű dolog látatlanul megítélni valakit, csak azért mert nem a te véleményedet osztja.

2013. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
58%
Kerdes volt, nem kijelentes ;)
2013. ápr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!