Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem van elegem az...

Csak nekem van elegem az országban állandósult rasszizmusból, gyűlölethangulatból?

Figyelt kérdés

A zsidózás, a társadalom különböző rétegeinek folyamatos egymásnak ugrasztása, a napi beszélgetések részévé váló rasszista gyűlölködés, a politika kufárkodása az emberek létező előitéleteivel, a már szinte természetes hétköznapi terminológiává lett bizonyos “zsidó háttéruralomról, zsidó bankárokról“ szóló hazugságok, összeesküvéselméletek és ezzel egyidejüleg a jól bevált bűnbakképzés általánossá válása.


Nem vagyok se zsidó, se cigány, de még homokos sem, de ezek miatt hangulat miatt komolyan gondolkodom, hogy elmegyek az országból, nem szeretném ha gyerekeim ilyen légkörben nőnének fel.


2013. márc. 31. 16:08
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
31%

"Benneteket olvasva, ugy tunik, igaza volt)"


A baj csak az, hogy ez nem nagyon érdekel senkit.

De ha itt ilyen rosszul érzitek magatokat akkor "el lehet menni, itt lehet bennünket hagyni"!

2013. ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
33%
Hat igen, arrol meg szot sem ejtettem, hogy amig Izrael szabadon bombazhatja a szomszedsagaban elo nepeket, addig Eszak-Koreat elmarasztalja, sot szankciokat alkalmaz ellene az ENSZ. Kettosmerce.
2013. ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
50%
Izraelt is elmarasztalná, csak az ilyen határozatokat a zsidók pincsikutyája, az USA mindig megvétózza.
2013. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
61%

Hát csak neked.


Neked nem kell nap mint nap cigányokkal találkoznod.

2013. ápr. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!