Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem van elegem az...

Csak nekem van elegem az országban állandósult rasszizmusból, gyűlölethangulatból?

Figyelt kérdés

A zsidózás, a társadalom különböző rétegeinek folyamatos egymásnak ugrasztása, a napi beszélgetések részévé váló rasszista gyűlölködés, a politika kufárkodása az emberek létező előitéleteivel, a már szinte természetes hétköznapi terminológiává lett bizonyos “zsidó háttéruralomról, zsidó bankárokról“ szóló hazugságok, összeesküvéselméletek és ezzel egyidejüleg a jól bevált bűnbakképzés általánossá válása.


Nem vagyok se zsidó, se cigány, de még homokos sem, de ezek miatt hangulat miatt komolyan gondolkodom, hogy elmegyek az országból, nem szeretném ha gyerekeim ilyen légkörben nőnének fel.


2013. márc. 31. 16:08
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
44%

Részben megértem amit mondasz, vannak olyan emberek, akik már csak azért lezsidóznak, mert nem velük értesz egyet. Szerintem ilyen emberekkel mindenhol találkozol a világban, meg kell tanulni nem magadra venni az ilyeneket.


De ha én valamiért elmennék, akkor az az, hogy megint 3ezer forintért öltek a cigányok múlthéten (vagy talán ezen a héten), öregeket vernek össze 1-1 ékszerért, családokat félemlítenek meg, és még csak beszélni sem szabad róla, mert akkor le leszünk rasszistázva. Úgyhogy a túlzásba vitt rasszistázás legalább annyira káros mint a túlzásba vitt zsidózás.

2013. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagyok zsidó de 2006 előtt is volt hogy lengyelségem miatt lezsidóztak. 2006 után mikor középiskolába mentem és megtudták hogy lengyel vagyok, akkor egyik osztálytársam náci karlendítést csinált. Normális?
2013. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
83%
Olyan emberek meg mindenhol vannak, akik mást se tudnak csinálni, csak mocskolódni, meg gyűlölködni, de ez a primitívség. Viszont az, ha egy nemzetiséget (?) egy egész ország utál, az nem véletlen. És itt most nem a zsidókról beszélek.
2013. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó, igazad van, bár a zsidókra is áll ugyanez :)
2013. márc. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
27%

Nekem nincs elegem, mert egyszerűen vicces :)


Jókat szoktam derülni rajta, mikor valaki kifogy az érvekből, és kitalálja, hogy zsidó vagyok (nem vagyok), és kezdődik a szokásos mantra a liberális diktatúráról, a háttérhatalomról, a magyarellenességről stb.


Valahogy nem tudnak ezekkel kihozni a sodromból.

2013. márc. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
11%

@19:15: Akkor még nem hallottad eleget, egyszer te is meg fogod unni, ahogy a kérdező és ahogy én is már. :)


Amúgy érdekes dolog, én elég sokat jártam Miskolc, Debrecen, Nyíregyháza és Mátészalka környékén, kisebb falvakban, rossz környékeken is, ahogy Budapesten szintén és még egyszer sem kötöttek belém a cigányok. Lehet velem van a baj...

Ez csak szerencse lenne? Erősen kétlem...

2013. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
Én belém csak egyszer kötött belém, mikor csúnyát mondtam.
2013. márc. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is elegem van abból, hogy Magyarországon nem lehetek MAGYAR, mert akkor rasszista, antiszemita, homofób és náci vagyok.
2013. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
37%

Az én Magyarságomat egy olyan Magyarországon képzelném el ahol.

-Egy meleg vállalhat gyermeket, béranya segítségével s házasságban élhet.

-Európai uniós Schengeni tagság mellett Euró van.

-A politikusok nem lopnak.

-Három kulcsos adó, Ingatlan adó, Vizitdíj, Kórházi napidíj, mérsékelt havi tandíj egyetemeken lenni.

-Ahol nem saját házat és lakást akarnak emberek, hanem bérlakásba élnének inkább, amit önkormányzat és állam épít.

-Ahol van panelfelújítás rezsi csökkentés helyett

-Ahol nincs hálapénz.

-ahol a szomszéd államokkal kiegyeznénk a határon túlélő magyaroknak egy területi autonómiát hogy békében éljünk velük Európában.

-Ahol Visegrádi 4-ek egy komoly pozíciót betöltő állam csoportosulás lenne, mint a Benelux államok.

2013. márc. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
68%
Nekem meg abból van elegem, hogy egyeseknek mindent szabad és ha ez nem tetszik akkor egyből "nácifasisztarasszistatrappista" vagy!
2013. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!