Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem van elegem Orbánék...

Csak nekem van elegem Orbánék kicsinyes és szánalmas szabadságharcából?

Figyelt kérdés

Gazdaságpolitikailag a racionalitás szikráját sem veszem észre a kormányzásukban.

Megy az uszítás az EU ellen, mikor mindenki jól tudja, hogy szükségünk van rájuk, ráadásul bőven nettó haszonélvezői vagyunk a tagságnak, a fejlesztések 97%-a EU-s támogatásból történik.

Csak azért, hogy Viktor verhesse a mellét, hogy megszabadultunk a gonosz, kizsákmányoló IMF-től, visszafizettük az olcsó hitelt, helyette államkötvényeket bocsátunk ki sokkal magasabb kamattal.

Most megvették az E-ON magyarországi gáztározóit a piaci ár majdnem kétszereséért. Kérdem én, miért?

MOL részvényeket vásároltak 500 milliárdért, aztán egy részét sikeresen eltapsolták a tőzsdén.

Kőkeményen megy az államosítás az oktatásban, egészségügyben, túlsúlyba kerülnek a centrális döntések, tönkretették a magánnyugdíjpénztárakat, hogy abból a pénzből is parádézhassanak, és ugyebár nem ők a kommunisták...

Emellett persze ugyanúgy megy a mutyizás, a lopás, tombol a demagógia. Totális káosz az egész.

Csak én látom így? Vagy van valami ésszerű magyarázata ezeknek az intézkedéseknek?


2013. okt. 13. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
12%

Pillanatokon belül itt lesznek azok a hozzászólások, amik majd ezt tartalmazzák:


"Gyurcsány jobb? Bajnai jobb?" stb...

Ilyen a magyar. Fideszesek úgysem fogják elismerni.



Amúgy nekem erre az a válaszom:

Az imf rövid lejáratú, tehát ha nem fizettük volna ki ilyen hamar nagyobb kamata lett volna, mint a felvett piaci hitelnek. Na ezért lett kifizetve.


De ezen kívül csőd a kormányzásuk. És a baloldalé még nagyobb lenne.

2013. okt. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

teljesen jól látod.A földet nem a paraszt kapja,hanem a rokon.Az öregeket és a rokkantakat halva szeretné látni.

Épülnek a stadionok a remek magyar focinak.A trafikokról ne is beszéljünk.A mutyi mindenütt.

2013. okt. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy a mai napig azok vannak hatalmon az utódaikkal, akik 1945-ben oda kerültek. Teljesen mindegy, hogy melyik pártot nézzük, az összes az aljából származik. Amíg ez így marad, sajnos nem lesz változás. A megmaradt értelmiség szépen távozik az országból, köztük én is.
2013. okt. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az országban stadionforradalom zajlik.
2013. okt. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
valóban ráférne egy alapos vérfrissítés a magyar politikára, de sok esélyt nem látok rá a közeljövőben. És az a legfájóbb, hogy nincs is rá igény...
2013. okt. 13. 12:02
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

"a fejlesztések 97%-a EU-s támogatásból történik."


forrás?

2013. okt. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Orbán csak szájkaratés, kérdező.


Nincs itt semmiféle szabadságharc.


A multicégeknél is kettős mércét alkalmaz, amelyik cég tetszik nekik az a jó multi amelyik nem az pedig a rossz multi.


Ha Orbán Viktor és a Fideszt tényleg komolyan gondolná, akkor az Európai Parlamentben nem a néppártban csücsülnének, hanem az euroszkeptikusok között.


Én euroszkeptikus vagyok, de nevetségesnek találom azt a képmutatást amit a Fidesz csinál.

2013. okt. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az országot korlátolt agyú egyénkék irányítják. Bárcsak vinné el őket mindet a Covid.
2020. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!