Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsinyes, ha én sem fogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsinyes, ha én sem fogom felvenni a telefont?

Figyelt kérdés

Múltkor telefonon összevesztem nagyon a párommal, aztán lenémította a telefonját és sehogy sem tudtam elérni. Lenyugodtam, lemondtam miatta a másnapi programomat, hogy együtt lehessünk, de ezt sem tudtam tudatni vele. Mindegy, aztán megoldódott és kibékültünk.

Ma hívni fog, hogy holnap mikorra menjek ki elé. Szerintetek kicsinyes "bosszú" lenne, ha nem venném fel? Szerintem fogalma sincs, milyen, amikor lehetetlen elérni valakit és beszélni vele, tőle pedig nem ez volt az 1. alkalom, hogy nem vette fel, mikor fontosat akartam.


2013. júl. 1. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé kicsinyes és gyerekes lenne, felnőtt emberek kicsit máshogy rendezik a problémáikat. Beszélj a pároddal, hogy ez téged mennyire idegesít, aztán vagy változtat rajta, vagy nem. De most el kezdeni versengeni, ki tudja a másikat jobban megbántani vagy feldühíteni...érdekes szerelem.
2013. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igazából csak azt akarom, hogy tudja, milyen idegölő érzés.

Régen megígérte, hogy nem lesz több ilyen, aztán mégis lett .. Hátha így végre felfogná..

2013. júl. 1. 13:29
 3/14 A kérdező kommentje:
Utoljára kb fél éve csinált ilyet, tehát nem túl gyakori. Akkor is hiába mondtam, hogy ez mennyire idegesítő, mégis megtette újra.
2013. júl. 1. 13:30
 4/14 A kérdező kommentje:
És nem arról van szó, hogy megbántani meg dühíteni akarom, hanem csak azt, hogy tudja, milyen érzés, és akkor talán nem fogja még egyszer megtenni.
2013. júl. 1. 13:31
 5/14 anonim ***** válasza:
na akkor megoldódott és kibékültünk? hát nem, Te ilyeneken agyalsz, akkor rohadtul bosszant, ezt nem nyelted le, ez a lerakodott sérelmek, csak gyűlnek, míg megint ki nem borul a bili, szóval v. gondolkodsz v. hülyén viselkedsz, gyerekesen N
2013. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szánalmas és gyerekes viselkedés.Nem is értem ilyen emberek miért akarnak egyátalán párkapcsolatot ...
2013. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Elég lenne abból értenie,hogy neked ez nem tetszik, rosszul esik. Ha ez őt viszont ennyire nem érdekli, akkor a fejed tetejére is állhatsz, akkor sem fog változni...
2013. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szeintem se csináld. Egyrészt, mert gyerekes, másrészt mi van, ha ő is megsértődik? Szeretnél még egy veszekedést? Nekem persze mindegy.
2013. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kibékültünk, de igen, idegesít, hogy neki fogalma sincs arról, hogy milyen az, amikor valakit nem lehet elérni!

Néha kicsit el van szállva magától, azt hiszi, hogy ő bármit megtehet.

2013. júl. 1. 13:34
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább azzal, hogy ezt csinálta téged akart megtanítani arra, hogy nem érdemes hisztizni, veszekedni, időt adott arra, hogy kitombold magad, csak épp ő erre nem volt kíváncsi. Azzal, hogy Te ezt visszaadod neki, ezzel nem érsz el semmit. Szerintem legalábbis.

Az én pasim bevágta az ajtót, és elment. Persze ettől még idegesebb lettem. Most már meggondolom, hogy picsogjak -e vele, vagy sem. :))

2013. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!