Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne kicsinyes dolog bosszút állni?

Figyelt kérdés
Az exférjem elhagyott egy másik nő miatt, egyedül maradtam a gyerekkel. Most megtudtam, és bizonyítékom is van, hogy csalja az élettársát egy másik nővel. Nagyon aljas és kicsinyes lenne, ha kapna a csaj egy üzenetet, hogy hol és mikor keresse a pasit meg a másik nőt?
2013. ápr. 16. 09:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ennek lenne értelme.Te lennél az első számú gyanúsított,mármint, hogy honnan kapta a hölgy az infót.Én nem tenném meg.Engem is megcsaltak egyedül álló anya lettem,ő meg ott rohadjon meg.Még az sms árát is sajnálnám erre a célra,úgyhogy szerintem nem jó ötlet.26L
2013. ápr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
apró játszmáink ... nagyon aljas és kicsinyes lenne, viszont qrva jól esne, így csináld csak :))
2013. ápr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem te már eldöntötted, hogy bekavarsz nekik, csak jólesne ha támogatna itt pár névtelen válaszoló, hogy amit teszel az teljesen normális. Elárulok valamit. Te ettől nem fogod jobban érezni magad egy kicsit sem.....inkább nőlj fel és találj magadnak egy igazi társat, aki majd nem csal meg!
2013. ápr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Tedd meg!;)
2013. ápr. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Pont ezaz, hogy mindig meggyőzöm magam, hogy inkább ne. De annyira bosszant. Amúgy nem egy ember látta már őket, mivel okosan nyilvános helyen, fényes nappal kavarnak.

Várjam meg, hátha máshonnan vissza jut az info?

2013. ápr. 16. 09:14
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha erre tudsz nekem értelmes választ adni, hogy neked ettől miért lesz jobb, akkor hallgatlak.
2013. ápr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! hagyjad már az egészet a francba, hidd el gyorsabban elfelejted, ne is foglalkozzál vele, én nem mentem utána sőt, nem is érdekel mit csinál, inkább keressél egy férfit amíg fiatal vagy,
2013. ápr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Én örülnék, ha hasonló esetben valaki szólna, szóval én megtenném a helyedben.
2013. ápr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés: ha bosszút állsz, neked jobb lesz valamivel is az életed? Nem bizony. Ha jobban belegondolsz, most éppen mással játssza ugyanazt, amit egykor veled tett; voltaképp örülj, hogy már nem te vagy az áldozat. Előbb utóbb vissza fog nyalni neki ez az egész, nem kell ehhez a te bosszúd...
2013. ápr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Csessz ki inkább a csajjal, aki miatt elhagyott a férjed. Ne szólj neki, hadd baxxa át a férjed az ő agyát is, kapja meg ugyanazt amit te éltél át.

A másik meg az, hogy tényleg neked lenne jobb, ha már nem velük foglalkoznál.

2013. ápr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!