Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne kicsinyes dolog bosszút állni?

Figyelt kérdés
Az exférjem elhagyott egy másik nő miatt, egyedül maradtam a gyerekkel. Most megtudtam, és bizonyítékom is van, hogy csalja az élettársát egy másik nővel. Nagyon aljas és kicsinyes lenne, ha kapna a csaj egy üzenetet, hogy hol és mikor keresse a pasit meg a másik nőt?
2013. ápr. 16. 09:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a mostani életéhez már nincs közöd...

foglalkozz inkáb azzal,hogy a gyerekedet rendesen felneveld.

vagy ha még nincs,hogy mást találj,akit szerethetsz,és viszont szeret.

2013. ápr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
Valóban kicsinyes dolognak tűnhet az effajta bosszúállás, de én is csináltam hasonlót. Volt egy csajom, aki nagyon csúnyán átvert, és egyszer váratlanul adódott egy lehetőség hogy lebuktassam őt más előtt is. Megtettem, nagy pofára esés volt neki. Jól esett...
2013. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Nincs mivel foglalkoznod? Mi lenne, ha azt az időt a gyerekeddel töltenéd? Nem egy másik nő miatt hagyott el, hanem egy másik nőért, amit valószínűleg magadnak köszönhetsz!
2013. ápr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem, nem magamnak köszönhetem, mint látszik is, egy nő neki sosem elég...
2013. ápr. 16. 10:22
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

13as vagyok.


Azt nem mondd már, hogy csak úgy, minden ok nélkül megcsalt és elhagyott! Én nő vagyok, de ezt nem tudom elhinni. Mindig hibás mindkét fél! Biztos vagyok benne, hogy a te hibád is. Szóval... Én a helyedben a gyerekkel foglalkoznék... a gyerekek szoktak bosszút állni.. meg a hülyék.

2013. ápr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%

Hát ha azért csinálnád, hogy a másik lánynak segíts, akkor csináld.

Ha azért tennéd, mert tudod, hogy ez a te lelkednek megnyugvást hoz, akkor csináld.

Ha ezekre a válaszod nem, akkor nincs értelme, de még ezen gondolkodni sem.

Azért egy valamit ne felejts el, valaha szeretted és a gyermeked apja.

2013. ápr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Igazából sok minden zavar még. Azért hagyott el a másik nő miatt, mert hogy ők lelki társak, meg korban is inkább illenek egymáshoz. Ehhez képest azzal a nővel is ugyanazt csinálja, őt is semmibe veszi. A nő akar gyereket, szar belegondolni, hogy ott is csinál egyet, és esteleg onnan is tovább áll. Egyszerűen hihetetlen, hogy ezt megteheti újra és újra, és nem jár következményekkel. Baromi bosszantó, hogy él, mint hal a vízben, miközben ekkora görény.

De abban igazatok van, hogy felesleges beleavatkoznom. Az ő élete, azt csinál, amit akar. A gyereket nem érinti, szerencsére a szeretőjét nem akarja bemutatni neki (még, aztán ki tudja, mi lesz még itt).

2013. ápr. 16. 12:09
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én simán megtenném.Megérdemli,ha ilyen szar alak.Nem elég,hogy veled ezt művelte és ilyen fájdalmat okozott neked,most ugyanazt csinálja mással.Tudom milyen érzés a megcsalás,elhagyás,és nagyon rossz.Én figyelmeztetném azt a nőt,hogy kivel állt össze,minél hamarabb,annál jobb.Mert később lehet ő is így járna,ahogy te és az rosszabb.
2013. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 fruzsina0000000 válasza:
szerintem ne max másik ismeretlen gépről v. mobilról mert ha megtudja hogy te voltál akkor abból bosszúlánc lesz : ő bosszút áll aztán te és így tovább... amúgy semmi bajom a bosszúval imádom a bosszút!
2013. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!