Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsinyes, ha én sem fogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsinyes, ha én sem fogom felvenni a telefont?

Figyelt kérdés

Múltkor telefonon összevesztem nagyon a párommal, aztán lenémította a telefonját és sehogy sem tudtam elérni. Lenyugodtam, lemondtam miatta a másnapi programomat, hogy együtt lehessünk, de ezt sem tudtam tudatni vele. Mindegy, aztán megoldódott és kibékültünk.

Ma hívni fog, hogy holnap mikorra menjek ki elé. Szerintetek kicsinyes "bosszú" lenne, ha nem venném fel? Szerintem fogalma sincs, milyen, amikor lehetetlen elérni valakit és beszélni vele, tőle pedig nem ez volt az 1. alkalom, hogy nem vette fel, mikor fontosat akartam.


2013. júl. 1. 13:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem fog megsértődni, mert el fogom mondani neki, hogy tessék, most már tudod, milyen érzés. Ő pedig nem h-lye, érteni fogja a leckét.
2013. júl. 1. 13:35
 12/14 anonim ***** válasza:
Épp, hogy azért csinálja, mert tudja, hogy milyen idegesítő. Velem is csináltak ilyet, plafonon voltam, aztán írtam egy sms-t, hogy bocsi, már lenyugodtam, beszéljünk, utána már ő hívott. Igazat is adtam neki abban, hogy idegesen felesleges dumálni, mert az ember csak ront a helyzeten.
2013. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
De ismer, tudta, hogy ettől csak még idegesebb leszek és csak ront a helyzeten. A megbeszélés híve vagyok, nem a telefonlenémításé.
2013. júl. 1. 13:39
 14/14 anonim ***** válasza:

Te tudod, de nem fog sehova vezetni ez a dacos viselkedés,

azt csak Te hiszed ismered, mivel az ember változik, sőt most Te is hozzájárulsz ahhoz, egyre inkább nem tetszik majd amit csinálsz, de Te tudod, ez csak tanács N

2013. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!