Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megüt a párom, akkor egyszer visszaütni jogos, vagy kicsinyes?

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 14:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Ha nő vagy jelentsd fel! Ha pasi akkor miutánmegütött csókold meg, fokozva a szexuális feszültséget ;)-
2013. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok. Na ennyit a nem egyenjogúságáról.
2013. jún. 9. 14:49
 3/22 A kérdező kommentje:
*nemek
2013. jún. 9. 14:49
 4/22 anonim ***** válasza:
66%
férfi nem emelhet kezet egy nőre
2013. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
1. vagyok. át de most mit akarsz? visszaütni?
2013. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem normalis, ha valaki meguti a masikat, tok mindegy a neme. Ferfitol a legundoritobb dolog igy kifejezni a testi erejet, notol meg egyszeruen ostoba es kicsinyes, mert arra alapoz, hogy a masik uriember es ugysem ut vissza. Szerintem akkor sem "jogos" visszautni, de gondolkozz el a kapcsolatotokon.
2013. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Alapból nem kéne ütnötök egymást..:D Egyszerűn nem normális..
2013. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
nem jogos. Nőnek sem és férfinak sem. egy férfiban legyen annyi hogy nem üt meg egy nála gyengébbet, ez vonatkozik gyengébb férfira is nem csak nőre.... Épp úgy ne legyen egy férfi ilyen nővel ahogy egy nő sem ilyen férfival.
2013. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem ütöttem vissza, csak kitessékeltem. Már megbántam, ha visszaütöttem volna, akkor most nem zaklatna.
2013. jún. 9. 15:02
 10/22 anonim ***** válasza:

A nő sem üthet, jól tetted, hogy kidobtad!

Miért ütött egyébként?

2013. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!