Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért figyel rám ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért figyel rám ennyire a barátnőm? Nem lesz sok ez? Nem fog ez visszaütni?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, ő 23. Istenien főz, amikor csak teheti elkápráztat és meglep valamivel, én meg úgy érezem, mintha étteremben ettem volna. Elfogadja, ha szerteszét hagyok mindent, meg tiszta zsuvába. Másnap mire hazaérek, tisztaság van a lakásba. Nem kiabál velem, ha nem adok vagy hozok neki semmit. Nem követelőzik. Én a szerelmemen kívül nem tudom mi más adhatnék neki még.
2009. jan. 6. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
azért figyel rád mert szeret téged!ennek örülj,de azért segithetnél neki a házimunkában:-)
2009. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Rakj rendet, te is főzz neki vamlami finomat :D Vagy legalább az asztalt terítsd meg hangulatosan :D
2009. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Fél, hogy eltol valamit, és elhagyod, vagy megcsalod.

Aki nőt ismerek(magamat is beleértve), az mind ettől fél.

Mondd sokszor neki, hogy szereted, hogy megnyugtasd. Minden nap, ha kell.

2009. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem tudok olyan jól fűzni, ha meg neki állok, akkor csak pacsálok. Attól nem kell tartania, hogy elhagyom, bár már megcsaltam, ami szörnyű volt vele szemben. Ő jött rá a megcsalásokra. Ami még rosszabb, hogy nemcsak szimplán a barátnőm, hanem a menyasszonyom is. Inkább én félek, hogy el fog hagyni.
2009. jan. 6. 19:41
 5/9 anonim válasza:
92%
Megcsaltad többször, amire rájött és ezekután így viselkedik? Ha én ezt megtudnám rögtön szakítanék a párommal, főleg, hogy még eljegyzés is... Úgy látszik, hogy tényleg nagyon szeret és nem akar elveszíteni ezek ellenére sem. Felmérések szerint a nők nagy százaléka jobban meg tudják bocsátani a síma érzelmek nélküli szexet, mintha a párjuk valakihez érzelmileg kötődne/beleszeretne.
2009. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Becsüld meg a lányt, de nagyon!
2009. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon szégyelld el magad h megcsaltad(többször is)! Ilyen nőt nem találnál mégegyszer magadnak. Meg sem érdemled őt, de te a szerencsések közé tartozol. Az én párom repült volna már...gyűrűvel együtt.
2009. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Megtudta, hogy megcsaltad és így viselkedik Veled? Figyelj, becsüld meg azt a lányt, mert fülig szerelmes lehet beléd! Szerintem benne van a félelem, hogy újra megteszed. Minden nap mondd el neki, hogy Szereted, de ez csak egy szó! Cserébe tegyél is, például ne hagyj mindent szanaszét, vidd ki a szemetet, csináld meg amire megkér, segíts amiben tudsz.
2009. jan. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit adhatnal neki??Segits a hazimunkaban,ne hagyd szerteszet a dolgaidat,lepd meg te is ot pici dolgokkal,viraggal.Sokat jelentene ez neki.Lehet,hogy most meg elfogadja azt,hogy rendetlen vagy,nem kiabal,turelmes,de hidd el egy ido utan az idegeire fogsz menni,szobalanynak,szolganak erzi majd magat.
2009. jan. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!