Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megüt a párom, akkor egyszer visszaütni jogos, vagy kicsinyes?

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 14:43
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Karlowy: Elég jó nő volt, én is jó pasi vagyok, miért kezdenék nem jó nőkkel? Ha viszont egy jó nő összejött, akkor miért ne találhatnék másikat?

Együtt éltünk pár hónapot, de nem voltunk házasok és nem is terveztük. Biztos hiányozni fog, mert hát ez ilyen, de azért legyen már határa mindennek! Aki átlépi, az kiesik, ilyen egyszerű.

2013. jún. 9. 19:35
 22/22 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de én inkább arra gondoltam, hogy nem bántad-e meg, van olyan, hogy megéri még így is, de , ha rendszeresen elver, akkor menjen. De ez a te helyzeted, én csak úgy kívülállóként írogatok, biztos másabb benne lenni.

Sok sikert!

2013. jún. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!