Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megüt a párom, akkor egyszer visszaütni jogos, vagy kicsinyes?

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 14:43
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nyitva hagytam a hűtőajtót éjszakára és kiolvadt.
2013. jún. 9. 15:21
 12/22 anonim ***** válasza:
Akkor a párod egy idióta hisztérika ha ezért megütött. persze bosszantó na de könyörgöm... Jól tetted hogY kidobtad. Gondolom nem ez volt az első eset hogy túlreagált dolgokat, nem hiszem hogy erre szüksége van bárkinek is... 29/N
2013. jún. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Az volt a baj, hogy tegnap vásároltunk be többek között túrót meg mascarone krémet, amik nem olcsók. Szerinte mind megromlott, szerintem meg nem, ezt ki is mondtam, erre durr egy füles. Nem normális.
2013. jún. 9. 15:33
 14/22 anonim ***** válasza:
Hát nem, én elgondolkoznék rajta hogy akarok-e ilyen emberrel lenni, én nem akarnék....
2013. jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Mindegy, nem régóta voltunk együtt, majd lesz másik. :)


Azért ilyen hirtelen szakításom még nem volt, hogy tegnap még minden oké, ma meg már volt-nincs.

2013. jún. 9. 15:42
 16/22 anonim ***** válasza:
Kicsinyes.
2013. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Talán éppen a nehéz napjai voltak.Ilyenek a nők,hisztiznek,ne törődj vele.Csak nem fájt annyira.Szerintem adhatnál neki még egy esélyt,ha megbánta és ez többet nem fordul elő.
2013. jún. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Ha egy nő írta volna, hogy a barátja megütötte ilyenért, neki is ezt mondanád?
2013. jún. 9. 16:35
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
ÚrIsten! Nyitva hagytad a hűtőt. Örülj, hogy egy fülessel megúsztad! Csak vicceltem. Jó nő volt? A fülest leszámítva normális? Nem bánod, hogy nincs?
2013. jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Anyám régen 1x megütötte aput apu erre vissza adott neki egy tenyerest. Ez már nagyon régen volt a szüleim ma már csak jót nevetnek rajta. Anyu belátta, hogy hülyeséget csinált. De bevallása szerint a füle 2napig csengett :D
2013. jún. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!