Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elegem van Magyarországból!...

Elegem van Magyarországból! Szerintetek jól teszem?

Figyelt kérdés

2 éve tudtam hogy nem lesz jobb a helyzet, emiatt elkezdtem norvégul tanulni, amolyan biztonság tudás. Lesz egy jó szakmám 1,5 éven belül, villanyszerelő. Szerintetek jól teszem, hogy kiköltözök Norvégiába?

Tetszik a kultúra, a hideget szeretem, és jó az életszínvonal.


Hogy miért szeretnék elmenni?

Elegem van a kormányból, abból hogy vakbél gyanúval 3 órát kellett ülnöm a sebészeten, azután meg elküldtek az ultrahangra, ahol azt mondták jöjjek vissza jövőhéten. Marhára nem érdekelte őket hogy addigra belehalhatok, ha ez vakbél. Idegesít, hogy a buszon, vagy bárhol mindenki panaszkodik, de megértem, mert rossz a helyzet. Elegem van a cigányokból és még sorolhatnám. (A legfontosabb: ez nem provokáció, ez a véleményem csak)


Picit hosszú lett! Köszi a segítséget.



2013. okt. 13. 17:23
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
35%
Jól teszed,és én is mennék ha tehetném,de nem Norvégiába.
2013. okt. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
47%
Jól teszed, én is gondolkodom Anglián, már van kint sok ismerősöm. Egyébként annak aki azt mondta, hogy soha nem voltunk olyan szinten a történelem során mint nyugat, az valószínűleg nem tanult történelmet. Mátyás ideje alatt, a legnagyobb gazdaságú ország voltunk. Mátyás bevételei azt hiszem meghaladták még a francia királyét is. De ennek már 530 éve, szóval régen volt. Most minden szar. Sok sikert!
2013. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

3-as, Magyarország nagyon jó hely lehetne, erős mezőgazdasággal, de ilyen politikusokkal soha nem lesz jobb. Szívesebben élnék itt, mert imádom a magyaros ételeket, imádom az itteni tájakat, itt vannak a szüleim, barátaim és még sorolhatnám.


De legyünk reálisak! A jó dolgok eltörpülnek a negatívumokhoz képest.

2013. okt. 13. 18:39
 14/34 anonim ***** válasza:
70%
szerintem ne a villanyszerelők, hanem a cigányok és a felelőtlen, hálapénzért kuncsorgó orvosok menjenek... és még lenne pár ötletem.
2013. okt. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Régebben még Ausztrálián gondolkodtam, mert a pontrendszerben a villanyszerelő hiányszakma és kiválóan beszélek angolul is, csak hát messze van. Norvégiából meg ha akarok, hetente is hazajöhetek XD
2013. okt. 13. 18:48
 16/34 anonim ***** válasza:
90%

"Elegem van a cigányokból és..."


Norvégiában sem lesz honvágyad, már ami a cigányokat illeti:)


http://www.youtube.com/watch?v=x6I87tKUz4k

2013. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
60%

Az mszp vagy a együtt 2014 pártközpontból kapod a parancsot, hogy két naponta kiírj egy ilyen kérdést?

Hol Norvégiába, hol Németországba akarsz költözni! Mi jöhet még ezután? USA, Észak-Korea?

2013. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
90%

" Egyébként annak aki azt mondta, hogy soha nem voltunk olyan szinten a történelem során mint nyugat, az valószínűleg nem tanult történelmet. Mátyás ideje alatt, a legnagyobb gazdaságú ország voltunk. Mátyás bevételei azt hiszem meghaladták még a francia királyét is. De ennek már 530 éve, szóval régen volt. Most minden szar. Sok sikert!"


Aham. Úgy bírom amikor valaki felületesen tanul. Igen, olyan bevételeink voltak mint a franciáknak. Csak épp ez a bevétel úgy jött össze, hogy túladóztatta Mátyás az országot, ami miatt megindult a pusztásodás, vagyis a parasztok elhagyták a földjeiket, ténylegesen, vagy csak papíron, amivel a főurak erősödtek meg, és hosszú távon a királyi hatalom meggyengüléséhez és a jobbágyi réteg lecsúszásához vezetett.

Nézd csak meg a Mátyás utáni királyok bevételeit, azonnal visszaestek a Mátyás előtti szintre.

2013. okt. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
86%

Én megértem azokat akik máshol próbálkoznak mert könnyebben összeszedhetik magukat.


De aki mellé telepofával "így a Zország úgy a jagyarűk" az meg húzza is a csíkot és vissza se jöjjön, mert arra a normális ember nem kíváncsi, csak az agyilag zokni hungarofóbok!


Másnak is nehezen megy, mégsem fröcsög állandóan mint egyesek.


www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__4927781-vigyen-ki-valaki-nemetorszagba-nagyon-megutaltam-a-szulohazamat-kosz-orban-es-


Pl. mint ez is.

2013. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
79%

" jagyarűk""


*magyarok

2013. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!