Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan nem értitek, hogy...

Komolyan nem értitek, hogy nem a pénzből kell megélni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 29. 15:30
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:

"Most jut eszembe, van itt egy dilis fószer, aki popnt olyan lehet, mint te. Tavaly költözött ide hozzánk Pestről, mert szegénykémnek már elege volt a jólétből. Informatikusként dolgozott havi 470 ezer nettóért, a munkáján kívül csak a lakását kellett hetente 1X kitakarítania, mosnia kellett pár cuccát és hébe-hóba főzni valamit, ha éppen kedve volt hozzá. Ha nem, akkor leugrott egy gyrosért, lángosért, hambiért, pizzáért. Minden hétvégén bulizott, csajozott, piált, de állítása szerint ez nagyon rossz volt neki, ezért lejött ide vidékre, beköltözött egy kalyibába és azóta disznókat, csirkéket, birkákat, kecskéket tart, kertet művel és nagyon boldog, hogy itt rohadhat áram nélkül. "


Na látod. És ha majd egyszer eljutsz Büdöspestre, azt is meg fogod érteni miért menekül onnan mindenki.

2013. júl. 29. 17:20
 32/53 A kérdező kommentje:

"Van egy munkamegosztásnak nevezett dolog,"


Van. Asszony főz, férfi épít. Ennyi.

2013. júl. 29. 17:21
 33/53 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, már a középkorban sem lehetett megélni Magyarországon pénz nélkül! Károly Róbert rendelte el, hogy a jobbágyok is csak aranyforintban fizethetik ki adóikat, nempedig káposztában. Vagyis már 700 éve mutatnia kell valamit még a legprimitívebb parasztnak is, amivel előszed egy kis pénzt (ha máshogy nem szerzett, árulta a városi piacon a terményeit), hogy megélhessen.
2013. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:

"Van róla fogalmad, mennyibe kerül megépíteni egy házat, még ha esetleg a telek már meg is van?"


Mivel ezt csinálom bzmeg! Semmibe.

2013. júl. 29. 17:22
 35/53 A kérdező kommentje:

"Kérdező, már a középkorban sem lehetett megélni Magyarországon pénz nélkül!"


Nem is írtam olyat, hogy pénz nélkül. Olvasd újra az egész topicot!

2013. júl. 29. 17:23
 36/53 A kérdező kommentje:

"Tehát építési engedély nélkül összetaknyol magának egy sárkunyhót bármi közmű nélkül. Kíváncsi vagyok elmúlt-e már 10 éves a kérdező."


40 vagyok. A saját telkemen egyedül nekem kell bármire is engedélyt adnom és be van vezetve az áram és a net. Áram havi 8ezer net havi 2500.


És ne gyertek megint a baromságotokkal, nem azt írtam hogy PÉNZ NÉLKÜL! Hanem, hogy nem a pénzből kell megélni.

2013. júl. 29. 17:25
 37/53 A kérdező kommentje:

" Csak, hogy tudjátok kinek válaszoltok:

[link]


Kinek? Mert ebből a linkből még nekem sem jött le.

2013. júl. 29. 17:26
 38/53 anonim ***** válasza:
10%
A kérdést és a válaszokat végigolvasva tökéletesen egyet kell értenem a kérdezővel és szánalommal tölt el, hogy ennyi életképtelen ember van az országban.
2013. júl. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
10%

"Vadkan01 válasza:


Van olyan érzésem, hogy a kérdező fog utoljára nevetni, mert amint beüt egy nagy válság ő lesz aki tudja hogy kell házat építeni és ételt "előállítani", míg városokban akik pénz "rabjai" pánikolni kezdenek és egymásnak esnek, tehát jól gondoljuk át, hogy miket vágtok a fejéhez.

"


Egyet értek Vadkan!

2013. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
42%
Hánem,segíjbűl,meg lopásbúl.
2013. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!