Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan nem értitek, hogy...

Komolyan nem értitek, hogy nem a pénzből kell megélni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 29. 15:30
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
81%
Jah, én nem tudtam, hogy az építőanyagot ingyé adják, meg azt sem, hogy a disznónak a kukorica nem kerül pénzbe. Bocs.
2013. júl. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
37%

"Hogy az izében építkezzek és termeljek a lakótelep közepén????

Vagy menjek a világ végére lakni, ahol nincs munka, egy fillért se kapok csak rághatom a nyamvadt kis gyökeret amit a földből ástam ki???"


Így jobb rágni, hogy egy óra helyett négyet dolgozol érte és még csicskáztatnak is?

2013. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:

"Jah, én nem tudtam, hogy az építőanyagot ingyé adják, meg azt sem, hogy a disznónak a kukorica nem kerül pénzbe. Bocs."


Nem lep meg. Ti városiak már nőt is pénzért vesztek.

2013. júl. 29. 16:22
 14/53 anonim ***** válasza:
85%
Ez ma már kivitelezhetetlen. A használati tárgyaink 99%-a nem olyan, amit sajátkezűleg is össze tudsz dobni. Nyilván régen, amikor egy család összes vagyona fejenként egy mindennapi és egy ünneplő ruha, meg néhány fából kifaragott bútor volt, lehetett bárki önellátó. Persze most is redukálhatod az igényszinted ennyire. Én például könnyedén megtenném, ha rászorulnék. Kényelmes és jó dolog az autó, számítógép, ezerféle elektromos és műanyag kütyü, de meg lehet lenni nélkülük, ha nagyon muszáj. Amíg viszont van rá pénzem, örömmel élvezem a 21. század találmányait. Színesebb és kényelmesebb tőlük az élet.
2013. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:

"Ezt hívják fejlődésnek. Sajnálom, hogy te visszafelé haladsz, de lelked rajta. Költözz le vidékre a gyagyás öregasszonyok közé és lapátolj disznósz*rt."


Haverkám, te nem kicsit vagy lemaradva. Vidéken születtem ott nőttem fel és ma is itt élek. Miért feltételezed, hogy mindenki városi proli?

2013. júl. 29. 16:25
 16/53 anonim ***** válasza:

"rághatom a nyamvadt kis gyökeret amit a földből ástam ki???

"


Miért most mit rágsz? Ürrépát teszel az űrkrumpli levesbe?

2013. júl. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
75%

Miért te miért kapsz takarmányt az állatoknak? Miből építed a házad? Áruld már Mester.

Nem vagyok Pesti, de nem baj. Viszont látom Te Mucsaröcsögéről kiválóan látod a világ dolgait, amióta bevezették az internyettet.

2013. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:

"Oké, élj meg pénz nélkül, menny ki az erdőbe, gyűjts bogyókat vagy fogjál vadat, építs magadnak házat."


Miért, eddig nem ezt tettem? Vagy mi a problémád?

2013. júl. 29. 16:29
 19/53 anonim ***** válasza:
Trollface vagy. Ennyi. Töröllek.
2013. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:

"Miért te miért kapsz takarmányt az állatoknak?"


A munkámért. Nem vagyok lusta bevetni a fődem, vagy kaszálni a szérűn.


"Miből építed a házad?"


A munkámból. Én nem vagyok lusta vályogot verni. A sár meg a nád ingyé van

2013. júl. 29. 16:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!