Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komolyan nem értitek, hogy...

Komolyan nem értitek, hogy nem a pénzből kell megélni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 29. 15:30
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:

"Haverkám, te nem kicsit vagy lemaradva. Vidéken születtem ott nőttem fel és ma is itt élek. Miért feltételezed, hogy mindenki városi proli?"


Mert ha valóban vidéki lennél, akkor nem beszélnél baromságokat. Én vidéki vagyok és nekem elegem van abból, ami itt van, ezért húzok fel szeptembertől BP-re.


Most jut eszembe, van itt egy dilis fószer, aki popnt olyan lehet, mint te. Tavaly költözött ide hozzánk Pestről, mert szegénykémnek már elege volt a jólétből. Informatikusként dolgozott havi 470 ezer nettóért, a munkáján kívül csak a lakását kellett hetente 1X kitakarítania, mosnia kellett pár cuccát és hébe-hóba főzni valamit, ha éppen kedve volt hozzá. Ha nem, akkor leugrott egy gyrosért, lángosért, hambiért, pizzáért. Minden hétvégén bulizott, csajozott, piált, de állítása szerint ez nagyon rossz volt neki, ezért lejött ide vidékre, beköltözött egy kalyibába és azóta disznókat, csirkéket, birkákat, kecskéket tart, kertet művel és nagyon boldog, hogy itt rohadhat áram nélkül.


Amikor haverommal meghallottuk a sztorit, csak összenéztünk és felhúztuk a szemöldökünket, hogy Úristen, vannak még ilyen elmebetegek...

2013. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:

És megjelent az új Megváltó!

Örvendjetek emberek!

2013. júl. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 Vadkan01 ***** válasza:
Van olyan érzésem, hogy a kérdező fog utoljára nevetni, mert amint beüt egy nagy válság ő lesz aki tudja hogy kell házat építeni és ételt "előállítani", míg városokban akik pénz "rabjai" pánikolni kezdenek és egymásnak esnek, tehát jól gondoljuk át, hogy miket vágtok a fejéhez.
2013. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
76%
Olyan nagyképűen szövegelsz itt kérdező, mintha épp a saját készítésű számítógépedről küldenél jeleket a saját készítésű adótornyodig, hogy eljuttasd ezt a baromságot hozzánk. Van egy munkamegosztásnak nevezett dolog, ami szükséges a modern világ fenntartásához és fejlődéséhez. És ez azt jelenti, hogy vannak emberek, akik mondjuk különböző műanyag tárgyakat gyártanak, és nincs idejük/energiájuk zöldséget termeszteni. Építkezni meg pláne. De ha szerinted nekünk ezt kéne csinálni inkább, akkor dobj ki mindent, amit nem te készítettél. Ugye mennyivel nehezebb lenne az élet nem csak számítógép és autó, de vízvezeték, villany, papír, műanyagok, gyógyszerek és hasonlók nélkül. Ha neked az megfelel, hajrá, de mi egy olyan világban szeretnénk élni, ahol ezek megvannak. És ennek feltétele az, hogy vannak, akik ezzel foglalkoznak és nem disznót tartanak. Ja, és igyekezz nem úgy beszélni mindenkivel mintha épp a s.eggedből húztad volna ki, csak mert nem egy véleményen van veled.
2013. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
75%
Igazából az embereknek az eszükből kellene megélni. De mivel Magyarországra az elmúlt 20 évben egyre kevésbé jellenző, hogy ebből elfogadható mennyiségű lenne az embereknek, így ennek megfelelően is élnek.
2013. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
75%

"egyre kevesebben építkeznek a saját kezükkel vagy rokoni segédlettel"


Van róla fogalmad, mennyibe kerül megépíteni egy házat, még ha esetleg a telek már meg is van?

2013. júl. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 szántóvető ***** válasza:
83%
26-os,a kérdező ezt már megválaszolta: "Én nem vagyok lusta vályogot verni. A sár meg a nád ingyé van"
2013. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
86%
Tehát építési engedély nélkül összetaknyol magának egy sárkunyhót bármi közmű nélkül. Kíváncsi vagyok elmúlt-e már 10 éves a kérdező.
2013. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:

"Mert ha valóban vidéki lennél, akkor nem beszélnél baromságokat. Én vidéki vagyok és nekem elegem van abból, ami itt van, ezért húzok fel szeptembertől BP-re. "


Épp abba szarfészekbe? Két évet húztam le ott, egy megváltás volt hazatérni.

2013. júl. 29. 17:18
 30/53 anonim ***** válasza:

Csak, hogy tudjátok kinek válaszoltok:

[link]

2013. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!