Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor mi is vagyok/vagyunk?

Most akkor mi is vagyok/vagyunk?

Figyelt kérdés
Mint ahogyn Sub Bass Szabi is mondja " Sok szlováknak csak magyarnak, náhány magyarnak csak szlovák"... Igy érzek én is, csak más felállitásban! Sokszor megyek Magyarországra, innen Vajdaságból, és annak ellenére, hogy tősgyökeres Magyar vagyok, még papiron is, szerencsétlenségemre, igazán sokszor le szerbeznek, vagy jugóznak! Miért is? Vajdasában "csak" a sok felesleges magyar egyike vagyok, amikor átmegyek az enyémeim közé, akkor pedig a felesleges szerbek egyike... Szerb a bánat, én biztos nem vagyok az, de mégis sokan ugy vélik, főleg az idősebbek! Miért is él ez az ellenszenv irántunk, akik igazán nem önszántunkból élünk ott ahol élünk, és mégis próbálunk tisztes magyar emberek módjára élni és tovább adni eme gyönyörű kultúrát!
2013. ápr. 28. 22:36
1 2 3 4 5 6
 51/55 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
Azoknak a véleménye, akik nem racionálisan gondolkodnak, hanem emocionális alapon nem számít. Ahigy pl. az elmebetegek véleménye sem számít.
2013. ápr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
Ez csak úrban legenda, nem akarja senki büntetni. Akkor a ciganypecsenyét is tiltani kellene.
2013. ápr. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

"Ez csak úrban legenda, nem akarja senki büntetni."


Majd elválik! Én itt mindent el tudok már képzelni......

2013. ápr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Ne haragudj ránk, az oktatási rendszerünk úgy van kitalálva, hogy mi már ne tudjuk, mit jelent magyarnak lenni. Személy szerint én 28 évesen ismertem fel ezt a problémát, a gyermekeinket mi már másképp fogjuk nevelni, mint ahogy minket neveltek.
2013. ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

"Azoknak a véleménye, akik nem racionálisan gondolkodnak, hanem emocionális alapon nem számít. Ahigy pl. az elmebetegek véleménye sem számít."


Engem azoknak a véleménye nem érdekel, akik a saját országomban mindenféle jött mentet előnyben részesítenek az én és a nemzetem kárára. Ezek a mi ellenségeink, ennek helyén kezelem őket.

A másik meg hogy nem hiszel el hogy valaki képes mindenféle kifogásolható népért kiállni, de a "saját" népéért meg nem. Az ilyennél valami tuti nem stimmel.

Ha már ennyire megy a nagy kiállás, akkor ugyan ezt a saját népedért miért nem tudod megtenni?

Na az ilyen az őrült ember, és annak a véleményére te szerinted sem kell adni.

(Bár tudom hogy sokan közületek csak átcímkézett, látszat magyarok, akik ha kell most magyarok, holnap európai polgárok, aztán mondjuk zsidók vagy cigányok.)

2013. máj. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!