Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor mi is vagyok/vagyunk?

Most akkor mi is vagyok/vagyunk?

Figyelt kérdés
Mint ahogyn Sub Bass Szabi is mondja " Sok szlováknak csak magyarnak, náhány magyarnak csak szlovák"... Igy érzek én is, csak más felállitásban! Sokszor megyek Magyarországra, innen Vajdaságból, és annak ellenére, hogy tősgyökeres Magyar vagyok, még papiron is, szerencsétlenségemre, igazán sokszor le szerbeznek, vagy jugóznak! Miért is? Vajdasában "csak" a sok felesleges magyar egyike vagyok, amikor átmegyek az enyémeim közé, akkor pedig a felesleges szerbek egyike... Szerb a bánat, én biztos nem vagyok az, de mégis sokan ugy vélik, főleg az idősebbek! Miért is él ez az ellenszenv irántunk, akik igazán nem önszántunkból élünk ott ahol élünk, és mégis próbálunk tisztes magyar emberek módjára élni és tovább adni eme gyönyörű kultúrát!
2013. ápr. 28. 22:36
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
És elnézést kérek az íráshibákért is, nem vagyok irástudatlan, csupán sietve irok, és becsuszik 1-2 baki...
2013. ápr. 28. 23:52
 22/55 anonim ***** válasza:
Itt nem arról van szó, hogy egyetértünk-e veled, vagy sem. Sok mindenben nyilván egyetértünk, sok mindenben nem. De aki a magyarságodat megkérdőjelezi, az gyalázatos ember.
2013. ápr. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
Szégyen, amit néhány liberális itt művel, de hidd el: többen vagyunk, akik normálisak vagyunk.
2013. ápr. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:
A liberálisozást, kérem hagyjátok ki... A szó értleme gyönyörű, és én is elfogadok bizonyos liberális eszméket, mert legyen mindenki szabad, és döntsön a srosáról! De az tény és való, hogy ha ez a saját kultúra, nép, család kárára megy, akkor az nem elfogatható!
2013. ápr. 28. 23:57
 25/55 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:

Nem tudom az antiszemitizmus hogy jött ide. Valamit nagyon félre olvastál.


Amúgy még szerbiában élsz? Akkor innen nézve szerb vagy. Ugyan úgy, ahogy a Nógrád megyei az nógrádi, a jászsági az jász, a matyóföldi még Matyó. Nem tudom miért kellene a magyar azonosítási szokásokat csak azért megváltoztatni, mert őnagyságáéknak éppen sajnaltatni magukat van kedvük.

2013. ápr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:
Azért kedves Oroszlán, mert Nórád, egy teerület megnevezése, a szerb pedig egy nemzet!!! Én VAJDASÁGI vagyok, ami szintén TERÜLET, és el is fogadom... DE SZERB nem vagyok és nem is leszek!
2013. ápr. 28. 23:59
 27/55 anonim ***** válasza:

"Amúgy még szerbiában élsz? Akkor innen nézve szerb vagy."

Magadat minősíted.

2013. ápr. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
Tudtommal Szerbia egy ország, az országok pedig területtel rendelkeznek, vagyis szerbia is egy terület elnevezése, azé a területén, ahol élsz. A szerbiai megfelelne?
2013. ápr. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
Pannónia Oroszlánja, a magyarországi megfelelne? Mert magyar nem vagy, az biztos.
2013. ápr. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:
Utolsónál a pont...
2013. ápr. 29. 00:08
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!