Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor mi is vagyok/vagyunk?

Most akkor mi is vagyok/vagyunk?

Figyelt kérdés
Mint ahogyn Sub Bass Szabi is mondja " Sok szlováknak csak magyarnak, náhány magyarnak csak szlovák"... Igy érzek én is, csak más felállitásban! Sokszor megyek Magyarországra, innen Vajdaságból, és annak ellenére, hogy tősgyökeres Magyar vagyok, még papiron is, szerencsétlenségemre, igazán sokszor le szerbeznek, vagy jugóznak! Miért is? Vajdasában "csak" a sok felesleges magyar egyike vagyok, amikor átmegyek az enyémeim közé, akkor pedig a felesleges szerbek egyike... Szerb a bánat, én biztos nem vagyok az, de mégis sokan ugy vélik, főleg az idősebbek! Miért is él ez az ellenszenv irántunk, akik igazán nem önszántunkból élünk ott ahol élünk, és mégis próbálunk tisztes magyar emberek módjára élni és tovább adni eme gyönyörű kultúrát!
2013. ápr. 28. 22:36
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nagy tahóság egy vajdasági/erdélyi/felvidéki stb. magyart leszerbez/lerománozni... Sajnos mindenhol vannak ilyen buta emberek... És ezek azok, akik ha kisebbségben élnének, elsőként adnák fel magyarságukat, és asszimilálódnának!
2013. ápr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
Én Bp-en élek. Itt mindenki paraszt mindenkivel. Ilyenek a magyarok -.-
2013. ápr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyenek történnek Magyarországon. Sok volt az a 50 év agymosás a kommunizmus(+ 20 liberalizmus) alatt, a nagymamám is ilyen abban nőtt fel, és mást már nem is fogad el. Egyet tehetsz, hogy nem foglalkozol velük, és olyanokat keresel akik nemzetben is gondolkodni.

Kitartás.

2013. ápr. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem kéne ennyire mellre szívni és hőbörögni miatta. Ha játszod a sértődöttet, akkor csak te is olyan bunkó és tahó leszel, mint azok, akik leszerbeznek téged. Emelkedj rajta felül, általában azok csinálják ezt, akik öregek és a szocializmusban nőttek fel. Nekik már nincs sok hátra, a fiatalabb korosztály pedig már általában tiszteletben szokta tartani, hogy ti külhoni magyarok vagytok.
2013. ápr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
Akik ezt mondják azok a legtöbbször primitívek.
2013. ápr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
Na, 4-dik vagyok. Még annyit akarok mondani, hogy ha 100 magyarból 30 leszerbez téged, még nem kell megsértődni mind a 100 magyarra, mert ezzel azt a 70-et is megbántod, akik tisztelnek téged. Az meg azért nem túl jó, sőt egyenesen felháborító, mint neked a leszerbezés, érted? :)
2013. ápr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
Nem sértődök meg, csak bánt, mert mi itt próbálunk erősködni, de ha hátunk mögött nincs 1 ország, akkor nehéz... de ne értsétek férre, itt is sok az olyan aki teszi a nagy ilyen olyan szerbet és társait, pedig tudom, hogy ki ő valójában! na az talán még rosszabb!!
2013. ápr. 28. 23:01
 8/55 anonim ***** válasza:

Jól van értem, de nyugodj meg. Idegeskedéssel nem sokra megyünk. Fel a fejjel. :)


Az én köreimben is vannak nagyon sokan, akik elszomorítanak engem. Nemzeti érzelmű, magyarországi magyar vagyok, de amit tapasztalok úgymond az enyéim között - szóval akik azt hangoztatják, hogy ők a becsületes, jólelkű, hűséges nagymagyarok - az mélyen megráz engem, mivel sorra derül róluk ki, hogy egyáltalán nem azok, amiket felsoroltam, rengeteg az erkölcstelenség ott, ahol pont nem kellene lennie. Ennek ellenére próbálok pozitívan állni a dolgokhoz és reménykedni benne, hogy egyszer majd csak jobb lesz. Tegyél te is így. :)

2013. ápr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
Magyar vagy, a jobbik fajtából!
2013. ápr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
"jobbik fajta" nem egyenlő Jobbik-fajta. Kár, hogy ezt hozzá kell tenni.
2013. ápr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!