Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most akkor mi is vagyok/vagyunk?

Most akkor mi is vagyok/vagyunk?

Figyelt kérdés
Mint ahogyn Sub Bass Szabi is mondja " Sok szlováknak csak magyarnak, náhány magyarnak csak szlovák"... Igy érzek én is, csak más felállitásban! Sokszor megyek Magyarországra, innen Vajdaságból, és annak ellenére, hogy tősgyökeres Magyar vagyok, még papiron is, szerencsétlenségemre, igazán sokszor le szerbeznek, vagy jugóznak! Miért is? Vajdasában "csak" a sok felesleges magyar egyike vagyok, amikor átmegyek az enyémeim közé, akkor pedig a felesleges szerbek egyike... Szerb a bánat, én biztos nem vagyok az, de mégis sokan ugy vélik, főleg az idősebbek! Miért is él ez az ellenszenv irántunk, akik igazán nem önszántunkból élünk ott ahol élünk, és mégis próbálunk tisztes magyar emberek módjára élni és tovább adni eme gyönyörű kultúrát!
2013. ápr. 28. 22:36
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:

40.

Te aztán igazán sötét vagy.

2013. ápr. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
49%

Ez azért hihetetlen! A kérdező gyűlöli a szerbeket, én meg aki azt mondom, hogy talán nem kéne ezt komolyan venni, rögtön én leszek a zsidó. De miért is? Azért, mert szerintem semmi baj nincs azzal, ha valakit szerbnek neveznek, miközben az illető szerbiában él? Érdekes, azok akik ausztriában élnek, azokat nem zavarja, ha osztráknak nevezik. Csak ti éppen utáljátok a szerbeket. Pedig nem a szerbeket kéne utálni, hanem legfeljebb a politikusaikat. Nem népeket kell elítélni, hanem az egyes embereket. Azért mert van néhány lókötő közöttük, mindet utálni kell? Nem. Mi közöttünk, magyarok között is sok lókötő van. A legtöbb pont a szélsőjobbos nagymagyar csürhe között. Sőt: a szélsőjobbosokkal van a legtöbb baj. Ha tetszik nekik a képed, akkor élhetsz közöttük, de ha nem, akkor kiutálnak. Nyilván van ilyen minden országban, te találkoztál nyilván ilyen szerbekkel. De ez nem jelenti, hogy minden szerb ilyen. Mit ártott neked a szerb óvodás, vagy a sarki virágárusnéni? Valószínűleg semmit.


Én magyar vagyok, de visszautasítom, hogy magyarságom miatt utálnom kelljen más népeket. Nem vagyok hajlandó gyűlölködni csak azért, hogy néhány jobboldali barom lelkivilága megnyugodjon. Lehet embereket beskatulyázni politikai nézet, világnézet alapján, az elárul valamit az ember jelleméről. De származás alapján nem!

2013. ápr. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:

Csak azt tudnám hogy ki utálja itt a szerbeket?

Mondta valaki? Nem.

Azt hogy valaki osztrák, szerb, magyar általában arra mondják aki olyan nemzetűnek tartja magát, tehát attól hogy ő ott él, még nem lesz szerb.

Azt hogy a szélsőjobbosok a rosszabbak-e arról vitatkozni lehetne, szerintem a baloldal eddig fényévekkel és évtizedekkel több kárt okozott a magyar nemzetnek mint akármilyen jobboldal (beleértve az elmúlt 70 évet is).

Egyébként röhejes az egész, a balosok is nemzetiek, csak éppen egy másik nemzetért dolgoznak, az aktuális helyit meg mindig megpróbálják elsorvasztani.

Ahogy elnézem a baloldali "értelmiséget", színészgárdát nagyobb veszélyt jelentenek a magyar nemzetre, mint a "szélsőjobbosok" ha lennének, de nincsenek.

Magyarországon nincs szélsőjobb (bár csak lenne), csak radikálisok vannak (azok meg kevesen).

OROSZlán, te meg csatold fel a vörös csillagot nyugodtan, még lehet...

2013. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
Ezaz, ha nem vagyok hajlandó jó katona módjára gyűlölködni, rögtön én vagyok a szélsőbaloldali komcsi.
2013. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:

"mert utálod a szerbeket, innentől kezdve meg nem érdemelsz egy cseppnyi sajnálatot sem. Aki más népeket kollektíven elítél, az nem érdemli meg, hogy foglalkozzanak az érzéseivel."


Azért az röjehes, hogy ennél a témájú kérdésnél is előkerült a "rásszizmus", amit a hozzád hasonlók általában bedobnak. Inkább nézted volna az átvdet, és nem írogatnád a hülyeségeidet! :D

2013. ápr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:

"Akkor innen nézve szerb vagy"


Bezzeg ha a kedvenceitekre meg azt mondják c. akkor fel vagytok háborodva! Mert nem azok?

2013. ápr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
Honnan lehet felismerni, hogy valaki rasszista? Pl. á val írja a rasszizmus szót. A rasszisták véleménye még nem számít.
2013. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
Ki van azon felháborodva? Senki. Lehet őket nyugodtan cigánynak nevezni, hisz azok. Nem a cigány szó a baj, hanem amikor valami jelző is megjelenik mellette.
2013. ápr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:

"Honnan lehet felismerni, hogy valaki rasszista? Pl. á val írja a rasszizmus szót. A rasszisták véleménye még nem számít."


Hát a tiéteket sem lehet, csak maszatolsz itt. Bár szerintem te magad sem érted, hogy mi kivetnivalód van azzal ha nem tetszik, hogy leszerbezik. De az vicces, hogy a "gyűlölködés ellen harcoltok" amúgy meg ti azt csináljátok! Ugye hallottál már trianonról amikor sok magyart idegen országokhoz csatoltak? Vagy netalán ez neked újdonság? :)


Amúgy meg úgy írom le ahogy akarom? Hol van a mások véleményének tiszteletben tartása, ha már egyesek véleménye eleve nem számít szerinted? :O

2013. ápr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

"Senki. Lehet őket nyugodtan cigánynak nevezni, hisz azok. Nem a cigány szó a baj, hanem amikor valami jelző is megjelenik mellette."


Mégis büntetni akarják, még különböző jelzők nélkül is.....

Erről ennyit!

2013. ápr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!