Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik a zsidók? A való életben...

Kik a zsidók? A való életben ismertek zsidókat? Rosszak?

Figyelt kérdés

Mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy csak a Jobbik populista politikájának kénye-kedve szerint kitaláltak egy körülírhatatlan, nehezen meghatározható embercsoportot, de annál könnyebben gyűlölhető embercsoportot akikre minden hibát rá lehet verni.


Tudom, hogy sokan hajlamosak kényelembőlazt hinni, hogy a nagybetűs Zsidók tehetnek mindenről, semmint bevallani, hogy az ország pont azért van ott, mert mindenki természetesnek veszi a dolgozók kézbe fizetését, csak úgy adó- és járulékmentesen meg okosba' megoldani áfa nélkül minden vásárlást meg szolgáltatást, de ettől még ez a gyakorlat meg az általános mentalitás viszi a sírba az országot, nem valami karikaturálisan eltúlzott párszázas csoport.



2013. márc. 27. 13:11
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
42%

Igen ismerek sokat. Köztük olyanokat, akikben semmi zsidós nincs, tök normálisak.

De olyanokat is, akik állandóan Auschwitz-cal jönnek. Pedig ők maguk nem is érintettek, max az öregapjuk. De süt belőlük a felháborodás és a bosszúállás. Velük egyszerűen szóba sem lehet állni. Nekik mindenki ellenség, még a 2 hónapos fiam is...


Ami a két csoport között különbség az a vallás. Kitalálható, hogy a normálisak tartják a távolságot a zsidó vallástól a második csoport pedig igencsak ortodox.


Jártam a pesti zsidónegyedben, elmentem enni egy zsidó étterembe, voltam Auscwitz-Birkenauban. Tanultam (autodidakta módon) héber ABC-t. Magam részéről nyitott és liberális voltam velük szemben, egészen addig, amíg rá nem jöttem, hogy a zsidóság hangadó részének esze ágában sincs engem elfogadni és velem szemben liberálisnak lenni. Na azóta, ha nem is zsidózok hangosan, de magamban csendben annál többet.

2013. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
15:14: az általad említett zelóták a legtöbbször vallástalan zsidók leszármazottai, akiknek baj van az identitástudatával, és úgy kompenzálnak (illetve lázadnak a szüleik ellen), hogy a zsidónál is zsidóbbnak akarnak látszani. Mint a fanatikusok általában, persze hogy nem túl kellemes emberek.
2013. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:

"Magam részéről nyitott és liberális voltam velük szemben, egészen addig, amíg rá nem jöttem, hogy a zsidóság hangadó részének esze ágában sincs engem elfogadni és velem szemben liberálisnak lenni."


Cimbora!

Hogyan képzelted ezt el ? Azért, mert ne nem köpködtél rájuk, meg azt is megnézted, hol irtották őket, elvártad volna, hogy egy nép hozsannázzon neked. Ki vagy te?

2013. ápr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
8%
A szememben bárki azzá válik, aki abbahagyja a becsületes munkát....ÉS elkezd gazdagodni.
2013. ápr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
9%

53-as

Hozsannázzon? Nem azt nem vártam el még soha senkitől. De azt igen, hogy ne gyilkosozzon le se engem se a csecsemő fiamat. Mert ez megtörtént.

2013. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim válasza:
Kitaláció?? Ezért csicska a magyar nép. Te Izraelben nem.rughatnal labdába.. tudom milyenek az Emih-től vállaló cégnek dolgozom..
2023. jún. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!