Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik a zsidók? A való életben...

Kik a zsidók? A való életben ismertek zsidókat? Rosszak?

Figyelt kérdés

Mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy csak a Jobbik populista politikájának kénye-kedve szerint kitaláltak egy körülírhatatlan, nehezen meghatározható embercsoportot, de annál könnyebben gyűlölhető embercsoportot akikre minden hibát rá lehet verni.


Tudom, hogy sokan hajlamosak kényelembőlazt hinni, hogy a nagybetűs Zsidók tehetnek mindenről, semmint bevallani, hogy az ország pont azért van ott, mert mindenki természetesnek veszi a dolgozók kézbe fizetését, csak úgy adó- és járulékmentesen meg okosba' megoldani áfa nélkül minden vásárlást meg szolgáltatást, de ettől még ez a gyakorlat meg az általános mentalitás viszi a sírba az országot, nem valami karikaturálisan eltúlzott párszázas csoport.



2013. márc. 27. 13:11
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
36%
Az nem párbeszéd, ha fröcsögünk, mennyire utáljuk a magyarokat (lásd: "genetikailag alattvaló", "moslékzabáló", "szarmagyar", "mélymagyar") vagy olyasmiket írunk be, mint az egyik kedves, Kossuth-díjjal kitüntetett kolléga, hogy "maximálisan megérdemelték Trianont".
2013. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
És menetrend szerint erre csak ennyit tudtok reagálni...
2013. márc. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
80%
Tudod, Kertész Ákos cikkén liberális körökben is meglehetősen kiakadtak. De te csak gyűlölködj tovább.
2013. márc. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
42%

Itt vannak az imádott zsidóitok. Nem azt mondom, hogy az összes rossz. Mert gonolom én, ott is vannak olyanok akik elítélik jelenlegi kormányuk tetteit. De azért érdemes megnézni a videókat.


http://www.youtube.com/watch?v=92QDSsAEbn0


http://www.youtube.com/watch?v=Y_SBiEylkfI

2013. márc. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
49%

Akik lepontozták a 41-est, azok egyetértenek Kertész Ákossal és szerintük a magyarságot lehet gyalázni.



Mellesleg nem láttam liberálisok által szervezett tüntetést, akik a magyarság mellett álltak volna ki és elítélték volt nyílt levélben Kertész Ákost.

Nem volt aláírás, elhatárolódás, mint minden esetben, ha őket éri sérelem.


Az ide író és lepontozgató liberálisok tökéletesen egyetértenek Kertész Ákossal, különben nem pontoznák le.

Csak a miheztartás végett.

2013. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
0%
45 teljesen egyetértek
2013. márc. 31. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
68%
a zsidók nem rosszak! én nagyon szeretem a zsidó barátnőmet! a tanáraim között is vannak zsidók, és tőlük nagyon sok segítséget kaptam, többet is mint vártam volna :) én soha nem fogom emiatt elítélni a zsidókat!!! aki őket bántja engem is bánt! és nem vagyok zsidó :)
2013. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
35%
tegnap ismét bejelentette egy zsidó zenész hogy elhagyja ezt az országot, persze amellett h nehezen él meg belerúgott a naaaagy fasizálódásba és még le is köpte országunkat. hát jó utat! a többi szintén zsidó értelmiségi meg nagyon sajnálkozik. hát tetszett volna megvenni a lemezeit... meg a többi nyomorgó magyar keresztény őket nem érdekli.
2013. ápr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
45%
Nem most találták ki a problémát, tehát nem a Jobbik tehet róla. Szerintem nem igaz, hogy a valós probléma nem is létezik, csak az emberek találják ki, és ilyen szintű gyűlöletre képesek alaptalanul. Tényleg vannak olyan problémák, melyekért konkrét emberek (pl. anno Sztálin és bandája) vagy csoportosulások (pl. bankárok) a felelősek. Főleg válságok idején, amikor a kártékony emberek hatása felerősödik (már magát a válságot is ők okozták).
2013. ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
92%
#47-es. Minden népcsoportban vannak jók és rosszak. Nekem pl van sok cigány haverom. És tudom, hogy ez miatt vannak akik engem megköveznének. De aláírom, hogy vannak köztük is normálisak. Dolgozók, értelmes emberek. Én erre azt tudom írni, amit az előttem szóló. A 49-es válaszoló. Hogy ez az egész, a politikusainknak köszönhető. Amilyen a vezető, olyanná válik a nép.Minden ember olyanná válik, amilyen környezetben felnő...
2013. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!