Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik a zsidók? A való életben...

Kik a zsidók? A való életben ismertek zsidókat? Rosszak?

Figyelt kérdés

Mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy csak a Jobbik populista politikájának kénye-kedve szerint kitaláltak egy körülírhatatlan, nehezen meghatározható embercsoportot, de annál könnyebben gyűlölhető embercsoportot akikre minden hibát rá lehet verni.


Tudom, hogy sokan hajlamosak kényelembőlazt hinni, hogy a nagybetűs Zsidók tehetnek mindenről, semmint bevallani, hogy az ország pont azért van ott, mert mindenki természetesnek veszi a dolgozók kézbe fizetését, csak úgy adó- és járulékmentesen meg okosba' megoldani áfa nélkül minden vásárlást meg szolgáltatást, de ettől még ez a gyakorlat meg az általános mentalitás viszi a sírba az országot, nem valami karikaturálisan eltúlzott párszázas csoport.



2013. márc. 27. 13:11
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
55%

Én ismerek zsidókat. Nagyon rendes emberek, próbálnak segíteni rajtam. Csak pozitív tapasztalataim vannak.

A 68 %-osnak viszont nagyon nehéz gyerekkora lehetett.

2013. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:

Ja értem, volt valami "dilije", tehát ezzel a művészetük értéke automatikusan nullázódik. Persze források nélkül, te ezt csak tudod.


Mintapéldája vagy a megkeseredett, a saját hátában három gerendával járkáló szálkaészrevevőnek. Rossz lehet úgy élni, hogy csak akörül forognak a gondolataid, hogy mennyire utálj valaki(ke)t. Biztos még nem szerettek sosem.

2013. márc. 27. 13:56
 13/56 anonim ***** válasza:
84%
Én ismerek sok zsidót, mind rendesek. Nem a pénzemberekről kell kiindulni. Egy átlag zsidó család például nem érdemli meg hogy szidják. Én tartom magam ahhoz, hogy attól mert valaki gonosz, szemét, stb, annak semmi közel a vallásának, bőrszínének, kinézetének, stb.
2013. márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
86%
68 %: képzeld, az én dédapám is kulák volt. Valamiért mégsem érzem, hogy fröcsögnöm kéne a gyűlölettől.
2013. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
87%
Oké: Radnóti, Szerb Antal, Rejtő Jenő is vastagon megérdemelte ezek szerint, mi?
2013. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
69%
Üzleti partnereim között több is van, aki erősen annak tűnik bizonyos jelek alapján. A korrektség jegyében erről nem szoktunk beszélgetni. Nos van olyan is, amelyik nagyon rendes, ugyanakkor ugyanannál a cégnél lévő közeli rokona meg egy gusztustalan alak, hátba támad, felsőbbrendűnek érzi magát. Másik cégnél is volt olyan, hogy meglehetősen inkorrektül viselkedtek (bizonyos dologban meg sem próbáltak egyeztetni velünk). Van olyan is, amelyik viszont talán az egyik legrendesebb, legkorrektebb partner, amelyiknek némely jobbikos a magyarokhoz való hozzáállását irigyelhetné is.
2013. márc. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
44%

Ha szigorúan faji nézőpontból vizsgálódunk, akkor az asszimilálódott zsidósággal nincsen probléma és nem is volt soha. Azok a zsidók, akik megtagadják őseik vallását, elhatárolódnak galád fajtársaiktól, azokkal nekem sincs bajom. A zsidóság számára az asszimiláció az egyetlen járható út. Bizonyítékul szolgál az utóbbi kétezer év.


Ismételgessük: asszimiláció, asszimiláció, asszimiláció.

2013. márc. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező a székelyeket a zsidókhoz hasonlítani... Most aztán megmutattad hol tartasz szellemileg.


Mikor én azt mondom, büdös zsidók, nem Bélára a szomszédra gondolok, akinek ugyanolyan nehéz a megélhetése, mint nekem, hanem a cionistákra, azokra az üzletemberekre fent, bankemberekre - többségük bizony-bizony zsidó - akik miatt nekem és Bélának sz@r.

Ez a különbség.


Én nem ismerek zsidókat személyesen, vagy legalábbis nem tudok róla.


Egyébként kb már az első mondatodból ki lehetett olvasni, hogy megint csak a Jobbikot akarod lejáratni.

2013. márc. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
100%

"Ismételgessük: asszimiláció, asszimiláció, asszimiláció."


Hiába komoly a téma, de ezt sajnos nem lehet máshogy lereagálni:

http://www.youtube.com/watch?v=WZEJ4OJTgg8

2013. márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
76%

Nekem van zsidó csoporttársam is, illetve a lakótársam is zsidó származású, sőt volt másik zsidó haverom is. Nyilván vannak nekik is rossz tulajdonságaik, mint mindenki másnak, de semmivel nem rosszabbak, mint egy átlag ember...

és érdekes...egyikőjük sem bankigazgató, de még a családjukban sincs egy se...

2013. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!