Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik a zsidók? A való életben...

Kik a zsidók? A való életben ismertek zsidókat? Rosszak?

Figyelt kérdés

Mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy csak a Jobbik populista politikájának kénye-kedve szerint kitaláltak egy körülírhatatlan, nehezen meghatározható embercsoportot, de annál könnyebben gyűlölhető embercsoportot akikre minden hibát rá lehet verni.


Tudom, hogy sokan hajlamosak kényelembőlazt hinni, hogy a nagybetűs Zsidók tehetnek mindenről, semmint bevallani, hogy az ország pont azért van ott, mert mindenki természetesnek veszi a dolgozók kézbe fizetését, csak úgy adó- és járulékmentesen meg okosba' megoldani áfa nélkül minden vásárlást meg szolgáltatást, de ettől még ez a gyakorlat meg az általános mentalitás viszi a sírba az országot, nem valami karikaturálisan eltúlzott párszázas csoport.



2013. márc. 27. 13:11
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
41%

"ismételgesd utánam, az erdélyiek számára csak egy járható út van: asszimiláció, asszimiláció, asszimiláció"


Angyalom, azt azért vésd az eszedbe, hogy Erdély MAGYAR föld, ott a székelyek ŐSHONOSAK és nehogy már az őshonosnak kelljen asszimilálódni!


A zsidók ellenben magyar földön VENDÉGEK és tudom, hogy az lenne az elvárások, hogy a telepes kisebbséghez alkalmazkodjon, mi több asszimilálódjon az őshonos többség, de ez egyrészt felháborító, másrészt nem fog sikerülni.


A vendég pedig viselkedjen vendégként, legyen alázatos és alkalmazkodó a vendéglátójánál, különben kívül tágasabb!


Én sem megyek Izraelbe pattogni, ha nem tetszik, lehet hazamenni. Amíg szépen vagyunk.

2013. márc. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
52%

"A zsidók ellenben magyar földön VENDÉGEK és tudom, hogy az lenne az elvárások, "


Nem vendégek, állampolgárok. Abszurd az egész érvelésed. Itt senki senkinek nem vendége. Vagy ha mégis, akkor nekem is vendégeim, neked is, nekem meg konkrétan semmi bajom nincs velük, veled annál inkább. Ebben a lakásban közösen lakunk, és ha nem tetszenek a lakótársak, akkor kívül tágasabb.

2013. márc. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
39%
Egy zsidót ismerek aki saját maga vallotta be. Nem a tisztességéből él meg...
2013. márc. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
36%

Nem vendégek, állampolgárok. Abszurd az egész érvelésed. Itt senki senkinek nem vendége. Vagy ha mégis, akkor nekem is vendégeim, neked is, nekem meg konkrétan semmi bajom nincs velük, veled annál inkább. Ebben a lakásban közösen lakunk, és ha nem tetszenek a lakótársak, akkor kívül tágasabb.


Na látod, pont erről beszéltem. Hogy a végén ott kötünk ki, hogy a zsidó dobja ki a magyart Magyarországról.

Mint a batyus román, aki szemlesütve bekérezkedett Erdélybe, aztán Trianon után meg elűzte a magyarokat és aki megmaradt, azt meg gúnyosan bozgorozza, hazátlanozza.

2013. márc. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
41%

"Hogy a végén ott kötünk ki, hogy a zsidó dobja ki a magyart Magyarországról. "


A zsidó a magyart? Nem, pubi, rólad beszélek. Ha ennyire nem tetszik, hogy olyan emberek élnek itt, akik ennyire bántják a finnyás ízlésedet, akkor el lehet húzni. Nem te vagy a magyarok szószólója.

2013. márc. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
41%

"A zsidó a magyart? Nem, pubi, rólad beszélek. Ha ennyire nem tetszik, hogy olyan emberek élnek itt, akik ennyire bántják a finnyás ízlésedet, akkor el lehet húzni. Nem te vagy a magyarok szószólója."


Ha a magyarok többsége ilyen, akkor a magyarság megérdemli a szenvedést és a megalázást. Sőt, én fogok segíteni a zsidóknak, hogy elpusztítsák ezt a szánalmas mocskot, amit magyaroknak neveznek, mert egész egyszerűen már undorodom tőle, ahogy a saját népem annyira szánalmas, hogy kést ad mások kezébe és azon erősködik, hogy vágják már át végre a torkát, mert attól lesz boldog.

2013. márc. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
72%

Valószínűleg mindenki ismer elég sok zsidót, pláne, ha Budapesten él, csak nem tud róla.


Éspedig azért nem, mert az átlagos zsidó az átlagos magyartól teljesen megkülönböztethetetlen!


Mire következtetünk ebből?


Nem, nem arra, hogy lemásolták a DNS-ünket.


Hanem arra, hogy valóban kitaláció a nagybetűs Zsidó, ahogy írtad :)

2013. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
87%

A zsidó egy körülhatárolatlan és körülhatárolhatatlan fogalom. Ki a zsidó? Az, aki annak vallja magát? Az, aki zsidó vallású? Az, aki izraeli állampolgár? Az, aki valahanyad részben zsidó? Körülhatárolhatatlan, épp ezért lehet felhasználi a politikai célú ködösítésre.


Azzal, hogy egy megfoghatatlan népcsoportra rá lehet fogni az elmúlt évtizedek, évszázadok hibát, átkát, azt sugallja, hogy mi, magyarok jobbak vagyunk, mint amit kaptunk, és ez olyan érzelmi állapotba hoz, mellyel egy szélsőjobboldali/jobboldali párt képes a szavazóbázisát egységesíteni a nemzeti öntudat égisze alatt.


A zsidók köztünk élnek, pont olyanok, mint mi: esznek, isznak, szeretnek, néha van munkájuk, néha nincs, néha fogorvosok, néha bankárok, néha hip-hip táncosok vagy éppen útburkolók. Ha vállalkozásuk van, ők is ugyanúgy gazdagodni szeretnének, mint mi, és ha ezt nem lehet legálisan, ők is ugyanúgy csalnak, mint mi.

2013. márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
83%
Én is ismerek zsidókat és rendesek, nem felelnek meg a sztereotípiának:)
2013. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 Dick Esmen ***** válasza:
71%
Ismerek és mindegyik szorgos,jófej ember.Nem állítom hogy az összes zsidó ilyen,de ez tapasztalatom.
2013. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!