Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert szidja mindenki ennyire...

Miert szidja mindenki ennyire Orban Viktort?

Figyelt kérdés

En egy 17 eves magyar vagyok aki nem Magyarorszagon el mar jo par eve ezert nem is ismerem ki magamat nagyon az otthoni politikaban, de ahol en elek es amit hallok Orbanrol az szerintem nem olyan rossz. En ugy latom,hogy jot akar Magyarorszagnak es nem hagyja,hogy az EU tönkre tegye az orszagot. Nekem szimpatikusnak tünik,de mindenki csak szidja es nem ertem,hogy miert.

A jobboldaliak szidjak es a baloldaliak is...


2013. márc. 20. 21:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

p.s.2.


rengetegen ingyen tanultak (=mindenki, aki ma középkorú vagy idősebb, ingyen tanult) és borzalmasnak tartom, hogy rengetegen azért is utálkoznak, mert nekik nem volt/nincs lehetőségük lelépni pár évre, nincs nyelvtudásuk vagy jövőképük és nem tetszik, hogy a mai fiataloknak meg van lehetőségük külföldön továbbképezni magukat.

honnan tudod, hogy ki fog hazajönni 1-2 év után, és ki az, aki kint is marad?

ha csak pár évre mennek, hidd el, mind a megszerzett nyelvtudás, tapasztalat, illetve nyugati mentalitás rájuk fog ragadni (remélhetőleg), ami nagy előnyt jelent és képzettebb munkaerőt..

2013. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"nem hagyja,hogy az EU tönkre tegye az orszagot"


"En egy 17 eves magyar vagyok aki nem Magyarorszagon el mar jo par eve"


Csak nem egy tönkretett nyugati EU-s országban élsz, kedves kérdező? :)


És a konkrétumok:

-növekvő munkanélküliség

-manyup-pénzek államosítása

-a manyup-pénzek államosítása ellenére csúcson lévő államadósság

-több, mint 20 adó bevezetése a kormányra kerülésük óta

-"szabadságharc" a külföld ellen (ami valójában annyit tesz, hogy a mitugrász, magyarkodó, öntelt, buta Fideszesek bizonytalan hellyé tették Magyarországot gazdasági értelemben

-az előzőnek az eredménye, hogy régiós szinten a legalacsonyabb jelenleg a magyarországi beruházási ráta

.

.

.


A sort lehetne folytatni.

2013. márc. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Elnezest, de en nem vagyok fideszes...

Ha valaszthatnek akkor a Jobbikot valasztanam...

2013. márc. 21. 19:07
 24/29 anonim ***** válasza:
20-as nak üzenem lehet félre értett vagy rosszul fogalmaztam.Nem azt mondtam hogy ne menjen külföldre aki itthon ingyen tanult.Mindenki oda megy ahova akar.Én csak annyit mondtam hogy arányosan fizessenek a tanulók.:Aki jól tanul ne fizessen aki rosszul az pedig igen. Ebben mi kivetni való van.Nincs vita ki tanul gazdag vagy szegény gyerek ingyen.Az tanul ingyen aki megérdemli és ennyi.Egyébként is csökkenteni kellene a felsőoktatásban tanulók létszámát.Mindenki csak panaszkodik hogy mennyi a diplomás munkanélküli.Hát persze ugyan hol tudna minden diplomás elhelyezkedni? Mindenhol csak azt hallani hogy jó szakmunkásokra lenne igény . De persze fizikai munkát már senki nem akar végezni.Minden 5. ember informatikusnak tanul.Minek ?Hova? Úgy se tud elhelyezkedni.Én egy gyárban dolgozom vagyunk ot vagy 1500 an.Rengeteg diplomás ember csinálja ugyanazt az ócska munkát mint én.Mert nincs más.Ha most lennék fiatal kitanulnék vagy 2-3 jó szakmát pl lakatos v. esztergályos.A jó szakmunkást jobban megfizetik mint egy kezdő diplomást.
2013. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
Ne szidjátok. Szerintem ez jó kérdés , mert én sem értem igazából. Mondd meg mikor volt ennél több pótlék és segély.??
2013. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

És a diáktüntetésről hallottál már? A magas tandíj miatt tüntettek tavaly, de ez sem volt hatásos, mert Orbán azt mondta, "jó, nem lesz tandíj, de aki külföldre megy dolgozni, büntetést kell fizetni." Ezt korrupciónak is nevezhetném. Minél jobban tüntetünk, annál jobban makacskodik a kormány.

Bezzeg a taxisblokádos dolog. A taxisok 1990-ben 3 napra bénították meg Budapest a magas benzináremelés miatt. Ha jól emlékszem, ezt az ügyet sikerült megoldani.


Orbán eléggé önző ember. Azt hallottam, hogy gyerekkorában nagyon szegény volt, és nézd meg, milyen ember lett belőle. Minél több pénzt akar látni a pénztárcájában, ahelyett, hogy segítene jobbá tenni az országunkat. És nem kéne szidnia más országok vezetőit. Ezért sokan utálják Orbánt,még külföldön is!

2013. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"még a külföldiek is utálják Orbánt"


Nekem vannak külföldi barátaim (német, szlovák). Ők sem szeretik Orbánt, a szlovák meg Slotát is utálta a beteges magyarellenessége miatt. A magyarokkal nincs semmi bajuk. Sokszor jártak itt, és azt tapasztalták, hogy nagyon kedvesek vagyunk.

2013. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Már több mint egy hónapos a kérdés, de azért én mégis kíváncsi vagyok.... Kedves kérdező! Melyik országban élsz?
2013. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Úriiisteeeeen!!! Milyen vak emberek vannak már! Komolyan nem látjátok? Egy év alatt nem nőtt az Euró a forinthoz képest. Ott a kerítés, amire mindenki mondja, hogy az ő pénze ment el. Ugyan már, ha azt a 40 milliárdot lesztek 10 millióval, kijön, hogy annyi pénzed ment rá, mint amikor a Tescóba bemész és veszel egy szatyornyi kaját-> na ennek a pénznek az adó része. Semmi többet. Azt meg úgy is leadózod... Szóval amit a bevándorlókkal tesz az a legjobb amit csak tud. Más már feladata volna. Ebben a dologban nagyon nagyon jól, diplomatikusan és könyörületesen bánik. Az a sok senkiházi meg akik nyugaton mondják a szövegeiket, lásd: francia sajtó, mondják hogy minden magyar rasszista, mert nem engedjük be csak úgy a bevándorlókat... Lószart, Magyarországot rakták ki először az Unióból, hogyha nem tartanánk be a Schengeni egyezményt. És erre már a Német (!!!!!) közvélemény is hajlik. Lásd: Drezda 2015.09.22,... "Orbán-YES" feliratú táblákkal tüntetnek, mert már ők is látják, hogy ez ami a bevándorlókkal van az KRÍZIS. Szóval csak halkan beszéljünk rosszat Orbánról
2015. szept. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!