Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lincselik még meg...

Miért nem lincselik még meg Viktort?

Figyelt kérdés

Az akkori békés forradalmárok bakancsban és fekete maszkban és a mai nyomorultak között hányan vannak ugyanazok. Minden ígéretnek van sötét oldala. "Új Magyarországot építünk"- ha emlékszik még valaki erre a mondatra. De milyent?

Ahol az emberek két fillérért megvehetők, a gyerekeket eladják rabszolgának a szegényebb vidékeken, és ha nem vagy otthon napközben elviszek a házad, a téglákkal együtt. Itt mindenkit kinyírnak valahogy ha itt marad? Meneküljön ki merre lát. Jönnek a gyárak és a vállatok? De melyikek? Akik rabszolgaként dolgoztatnak. Egy romos házban szobát is adnak és mindennap kaphatsz kenyeret. Orwell: 1984 (amit a filmben megmutattak) ez a jövő vár ránk. Ez a jövő már valóság néhány országban. Szeretnénk ha itt is az lenne? Az új alkotmánnyal bebetonozták az utat ebbe az irányba. Remélem, hogy egyszer kikerülnek az istállóból, és mindegyik megkapja a maga jussát, a láncát amivel megverik, és a kenyeret ami már penészes, mert másikat már nem kap.


2013. márc. 13. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
mert talán nem lehet megközelíteni?? nem olyan mint egy sima pártelnök, minden lépését őrök tucatjai védik.
2013. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Nyugodj le, szedj be egy kis nyugtatót. Én se szeretem a jelen kormányt, de azért nem kell itt nevetséges túlzásokba esni. A leváltásnak megvannak a különböző módszerei, amikhez nem kell meglincselni senkit. Menj el tüntetni, és menj el szavazni!
2013. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Vadkan01 ***** válasza:
74%
Az őrök nem halhatatlanok, ők is emberek, 100000 emberrel ők se tudnának mit kezdeni, nincs összefogás, mindenki mindenkinek az ellensége, úgyhogy még marad ez a dolog.
2013. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, kitől idézek, nem is szó szerint, de a lényeg a következő:

Forradalom nem akkor tör ki, amikor minden rosszra fordul, hanem ha van valami remény, de lassú a változás. Egy rossz hír hallatán senki nem kezd tüntetni, ahhoz valami cél kell.


Egyébként nagyon túlzásba vitted, amit írtál. Bár demokrácia eddig sem volt ebben az országban és valóban rossz úton haladunk, azért az általad leírtak még nem valósak.

2013. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Mert a magyarok jó része beszari!!!!
2013. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
te gyökér! szerinted embert ölni vagányság, és aki nem teszi az beszari? itt komoly gondok vannak...
2013. márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

"amit a filmben megmutattak"


Az a baj, hogy te is azt hiszed, hogy az élet egy film. Hát elszomorítalak: az élet a valóság. És sokkal szarabb, mint bármelyik film, mert itt nem jön a vége főcím, ami után hazamész.


""Új Magyarországot építünk"- ha emlékszik még valaki erre a mondatra. De milyent? "


Az országot nem a pártok, nem a kormány építik, hanem a benne lakó emberek. Olyan országot építettek, amihez értenek. Lepusztultat. Az önsajnáltatás a legjobban menő tulajdonság.

2013. márc. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de én még olyat nem láttam, hogy a gyereket eladták volna...ilyen még Borsodban sincs...túlzásba viszed a lejárató kampányt...egyébként 2006-ban Gyurcsány annak ellenére sem lett meglincselve, hogy emberek sérültek meg egy életre...
2013. márc. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Amikor Viktor először sofőr lett, láttam híreket Moldáviából (2000-ben). Akkor az az érzésem volt, hogyha még egyszer hatalomra kerül, mi sem kerüljük el ezt a sorsot. Bár a kiinduló alap jobb nálunk, de egy lányról hallottam, akit elraboltak és eladtak Csongrád vagy Békés megye területéből. Ha a sajtó egy embert mutat biztos hogy volt több is. Személyesen ismertem egy olyan áldozatot aki a 2006-os tüntetések alatt egy életre maradandó sérülést kapott. Mikor láttam őt a tévében szinte sírtam. Zseniális ember volt és nagyon kedveltem. Tanított engem iskolában, és nagyon jól tanított. Most ott tartok hogy 2 éve betegeskedem, és a pénzem nem elég csak 1 hétig. (Rezsi + rezsi elmaradások és pótdíjak + orvosok + gyógyszerek + műtétek) Éppen most is olyan időszakom van hogy nincs egy fillérem sem már több mint egy hete. Ne kérdezzék hogy mit eszem. Pirított lisztet?

Nem tudom hogy hányan vagyunk így, de biztos hogy nem vagyok egyedül. Ha valakinek van papírja a munkaügyi központból hogy nem kap munkanélküli segélyt és egyéb ellátást, az jogosult napi egy meleg étkezésre az önkormányzatnál.

2013. ápr. 5. 16:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!