Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert szidja mindenki ennyire...

Miert szidja mindenki ennyire Orban Viktort?

Figyelt kérdés

En egy 17 eves magyar vagyok aki nem Magyarorszagon el mar jo par eve ezert nem is ismerem ki magamat nagyon az otthoni politikaban, de ahol en elek es amit hallok Orbanrol az szerintem nem olyan rossz. En ugy latom,hogy jot akar Magyarorszagnak es nem hagyja,hogy az EU tönkre tegye az orszagot. Nekem szimpatikusnak tünik,de mindenki csak szidja es nem ertem,hogy miert.

A jobboldaliak szidjak es a baloldaliak is...


2013. márc. 20. 21:04
1 2 3
 1/29 petizacc ***** válasza:
81%
Tök mindegy, hogy ki lesz itt a miniszterelnök, mert mindenki csak fikázni fogja fél év után. Az hitték, hogy a FIDESZ a 2/3-al majd meg fogja váltani a világot.
2013. márc. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
46%
Segítek: 2002-2010 közt ugyanez volt vagy még rosszabb(lásd 2006 október)
2013. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
7%
Mert nem ismerik el az érdemeket.
2013. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%

- "En egy 17 eves"

- "aki nem Magyarorszagon el"

- "nem is ismerem ki magamat nagyon az otthoni politikaban"


Meg is magyaráztad, hogy miért nem érted.

2013. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
jah és gondolom ezzel a hatalmas rálátással képes lennél a kettős állampolgárságos szavazattal őket támogatni.
2013. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%
Azért szidják, mert képes lenne rendbetenni az országot, de mégsem teszi, csak a saját hatalmát építgeti a 2/3-dal.
2013. márc. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
63%
Költözz haza egy évre, és megérted. Külföldről baromi könnyű pofázni. Érezd a saját bőrödön.
2013. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
72%
Azért mert egy tolvaj.
2013. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%

"Nekem szimpatikusnak tünik,de mindenki csak szidja es nem ertem,hogy miert. "


És gondolod, hogy akkor mindenki hülye csak Orbán Viktor normális?

2013. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
79%

Hogy miért? Csak néhány dolog:

- Az euró 3 év alatt 264-ről 304-308-ra emelkedett.

- Az alkotmányt már 5-ször akarják módosítani, de olyan dolgokkal, hogy az már tűrhetetlen, de közben amúgy ez egy gránitszilárdságú alkotmány.

- Az egyetemeket úgy átszabják, hogy csak azok juthassanak be, akiknek ilyen Orbán Viktor féle szülei vannak, hogy csak úsznak a pénzben.

- A fizetések csak egyre csökkennek.

- Munkahelyek szűnnek meg folyamatosan.

- 500.000 ember hagyta el azóta az országot, mióta Viktor és bandája uralkodik, mert olyan kilátástalan a helyzet.


Lehetne még sorolni, de hosszú lenne. Ja, persze már tüntetni se lehet, mert a Fidesz mindjárt ugrik és mondja a hülyeségeit. Például Selmeczi kisasszony azt mondta, hogy ilyen agresszivitást már mióta nem látott (mert a tüntető diákok nem fogadták el tőle a házi készítésű boltban vásárolt teasütijét).

2013. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!