Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én tartom furcsának azt,...

Csak én tartom furcsának azt, hogy ahogyan az államnak kellemetlenek lettek a HÖK-ök, egybol lejáratják oket?

Figyelt kérdés

Diak vagyok en is, bar nem az ELTE-n.

Tudom, hogy most meg kellene jatszanom, hogy mennyire fel vagyok haborodva, meg minden, ugy kene tegyek, mint ha az HOK lenne a fogonosz.


Akarhany helyen dolgoztam, akarhany egyesuletben voltam, mindenhol vannak ilyen listak, mindenhol kamu facebook profillal szereznek infot az emberek, hozza vagyok szokva ezekhez.


Nem tartjatok furcsanak, hogy pont most, amikor a tandij kerdes van, pont ilyenkor egetik be a szerencsetlen HOKosoket?


(Egyebkent: A tandij az egyetlen dolog, amiben egyetertek Orbannal. En is fizetek. A problema, hogy valoban kenyelmesebb lenne zaszlot lengetni, meg tuntetni, mint dolgozni, hogy megkeressem a penzt, de en inkabb az utobbit valasztottam, a nagymagyarokkal ellentetben)



#hok
2013. febr. 21. 11:05
1 2
 11/20 Komplikato ***** válasza:

"teljesen hiteltelen ez egész történet ..."


Az lehet, de kapásból a HÖK ELTE BTK fel lett függesztve tegnap azonnali hatállyal. Meg mindenki az ATV forrásán pörög, miközben a Mandineren a lista hosszabb verziója kint volt, azóta meg névvel, címmel, telefonnal kering már a kibertérben ...


"egy ilyen fájlt nem nehéz módosítani egy egyszerű copyval"


Egy Microsoft programról van szó, tehát vitatnám, nem a módosítás egyszerűségét, hanem azt, hogy az összes módosítást és a módosító gép adatainak egy részét ne mentené bele a dokumentumba. Vajon egy tök üres word lap elmentve mitől több ezer byte? :)


Az eset lényege nem az, hogy a HÖK arcok seggbe lesznek rúgva vagy adatokkal való visszaéléssel (ha bizonyítható ők jegyzetelték) vagy az adatvédelmi szabályok súlyos áthágásával (ha mások belebabrálhattak), mert ez csak a jéghegy csúcsa.


A lényeg az, hogy a Jobbikos HÖK jegyzetelget, megfigyel, feljelent.

A lényeg az, hogy Jobbik kezében van egy csomó érdekképviselet, milyen alapon is?, és az, hogy az a HÖK akit a Jobbik rángat dróton milyen etikai alapon vádolhat más szervezeteket ilyesmivel? Mert ha igazuk lenne se lenne erkölcsi alapja.


Aki ezek után megbízik bennük bármiben, az megérdemli.

2013. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Komplikato ***** válasza:
Másik helyen Jobbikkal nálam jobban szimpatizáló személyek felvetették, hogy nem szalámizásról van szó, csak kicsinyes bosszú hadjárat a Kubatov listás Jobbikos feljelentés miatt.
2013. febr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Neked meg se fordul a fejedben, hogy van egy gólyatábor, van 100 szervező, (akiknek szükségük van a csapat névsorra, ki honnan mikor, van -e valami betegség stb) ... A 100 szervezőből nem mindegyik hökös, ráadásul még ezek a szervezők is tovább adhatják a listát persze titokban, mert xy nak szüksége volt erre arra pl hök választáson akar indulni xy és jól jön a gólyák email címe ...

Na most ha ennyi emberhez elkerülhetett a lista, akkor nyilván nem nehéz elképzelni, hogy bárki módosíthatta ezt a fájlt!

Megjegyezném mindenki felelősségre vonható mert ezek személyes adatok és a szervezők biztos, hogy nem adhatták volna tovább ezeket az adatokat!

2013. febr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mellesleg semmi adat nem bizonyítja azt, hogy hökös gépen lett szerkesztve a fálj ... mint mondtam, másolás ment és már is utolsó módosítás, szerző Egyetem-cp2 gép! ennyi ... nem kell hozzá tehetség, hogy pár napra megtévesszük az embereket. De ha meglesz a gép, akkor minden kiderül ...
2013. febr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ez nem BTK-s krumplisütögető téma, az összes HÖK ilyen, előbb már írtak róla, vannak dolgok, amikkel én sem értek egyet, de mikor jönnek a HÖKösök és pampognak meg játsszák az ártatlant az azért egy vicc. Én a jogra jártam, ott is vannak/voltak érdekes dolgok. Meg mindenhol.
2013. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

én se akarom védeni a hököt, de ez egy hahás rágalom. minden száll oda vezet, kezdve azzal, hogy atv jelent meg vagy hogy jobbik egyetemisták körében a legnépszerűbb párt, vagy hök elnököt nem hívták meg az atv be, de a hahások egymást váltották, vagy csak az a tény, hogy a hahas tüntetők egyre kevesebben vannak ..


Könnyebb, ha azt keresed, kinek volt ez az érdekében ? hát akkor miért nem tőle várjuk a válaszokat?

2013. febr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Komplikato ***** válasza:

"Na most ha ennyi emberhez elkerülhetett a lista, akkor nyilván nem nehéz elképzelni, hogy bárki módosíthatta ezt a fájlt!"


De éppen ez benne a kínos, hogy ha így történt akkor ezért büntetőjogi felelőssége van a lista eredeti készítőinek, akik voltak olyan hülyék, hogy "védekezésül" bevallották a lista valós, de nem ők írták rá a "csúnya" dolgokat. Így most akkor is büntethetőek ha eredeti a lista és akkor is ha más nyúlt bele.


Ráadásul most itt megint téma, hogy "HAHA-s rágalom".

Lehet. De az eset tanulsága pont az, hogy 2006-2007 óta egy párt beszivárgó emberei irányították az érdekvédelmet a felsőoktatásban és ez egészen mostanáig senkinek nem tűnt fel? És most az üggyel ez kibukott. Gyakorlatilag maga a lista, vagy az lesz e baja valakinek belőle már lényegtelen is.

2013. febr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Vadkan01 ***** válasza:
Mondok egy viccet...bölcsész hahahaha...hagyjuk.
2013. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Bocsi, ha nekem kézről-kézre jár az egyetemen a lakcímem, meg ilyenek, meg bevallják, hogy több százan hozzáférnek azt se tudják kik, akkor azért eléggé fel lehetek háborodva, akkor is, ha nem írták mellé, hogy jó a seggem.
2013. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A BTK HÖK a kormány mellett volt az egyetemfoglalások ügyében... szóval nem volt kellemetlen az államnak egyáltalán.
2013. febr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!