Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első magzatmozgástól...

Az első magzatmozgástól számítva hányadik héten éreztétek azokat az erős rúgásokat, amire azt mondják kirúgja a bordáim? Amik már kellemetlenek egy kicsit.

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!én most vagyok 29hetes de én sem érzek olyan rúgásokat,sőt nyugodt kisbaba!te hány hetes vagy?
2012. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Én 26 hetes vagyok. Másfél-két hete még talán kicsit aktívabb volt,de mostanában nagyon nyugodt.

Talán rá is hatással van a fogorvosi érzéstelenítés? :)

Amúgy rendszeresen érzem mocorogni,minden nap többször,de csak olyan óvatosan. Azért 1-2 rúgását néha néha erősebbnek érzem,de lent majdnem a szeméremcsontomnál.

És inkább akkor érzem amikor fekszem.

2012. máj. 17. 12:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 34-36 hetesen éreztem mikor már kicsi volt a hely és a kicsi befeszítette magát és rúgott egyet én meg majdnem szétszakadtam.
2012. máj. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok a 34. hétben, holnap töltöm a 34-et. 29. héttől vált olyan intenzívvé, hogy hullámzik a hasam, evés után vagy ha éjjel lepihenek, kb 20 percet rugdos, játszik a kezemmel. Ha bárhol nyugodtan ülök, van hogy annyira mozog, hogy mások csak néznek.... Ez érzésre nem mindig kellemes. Erős kiskrapek tombol odabent :)

33 hetes kismama

2012. máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Első magzatmozgás 18 hetesen volt, első rúgások a 20. hét körül! Az intenzív, kirúgja a bordám a 31. hét körül kezdődött!

33 hkm

2012. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Már én is alig várom. Én is 18hetesen éreztem először mert a mellső falon tapadt meg.

Akkor ezek szerint nem kell idegeskednem,mert nem vagyok lemaradva semmiről. :)

2012. máj. 17. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!