Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki gondolja még rajtam kívül,...

Ki gondolja még rajtam kívül, hogy meg kellett volna épülnie Miskolcon a Világsátornak? Ami nem cigánysátor?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 18:29
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
64%

Ez az, végre eljutottunk oda, mikor a kérdező válaszai kimerülnek abban, h a helyesírás meg bla bla bla.

Egyébként kérdező, ha már itt tartunk, h ajánlgatsz nekem én is szeretnék valamit!

Szociológia 1.

Ezen belül a Gettó kialakulás folyamatát nézd meg, ott le van írva, h egyik állomása az( az általam már említett lakáspiaci diszkrimináció mellett), mikor az adott területen nem élnek csak segélyen élők és ez által lecsökken a terület állami támogatása valamint na mi történik még?Na mi?

Hát szépen bezárnak a bótok meg a vállalkozások, magyarul lehet, h ezzel a marhasággal teremtettek volna 50 munkahelyet, de kétszer ennyi szűnt volna meg.

Szal legközelebb, ha okoskodsz, kicsit jobban merülj el a témában.

Kicsit olvasgassál!

2013. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
53%

"A magyar helyesírás szabályai. Nem túl drága és nagyon hasznos tud lenni."


Na jön a szokásos ha nincsenek érvek jön a személyeskedés!

2013. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
33%

"kérdem én ettől mi jobb"

hát mondjuk nem költik felesleges dolgokra az adófizetők pénzét, ezt a pénzt sokkal normálisabb dolgokra is lehetne költeni amik valóban segítenének a cigányoknak, pl bentlakásos iskolák

2013. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!