Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki gondolja még rajtam kívül,...

Ki gondolja még rajtam kívül, hogy meg kellett volna épülnie Miskolcon a Világsátornak? Ami nem cigánysátor?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 18:29
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező! Te annyira akarod ezt cigány sátrat,talán cigány származású vagy?Ha igen azért,ha nem akkor azért,de a birka te vagy,aki megy szemellenzővel.
2013. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:
Értsétek már meg, hogy én sem szeretem a cigányokat! Sőt! És én sem olyan helyen lakom ahol nincsenek! Sőt rengetegen vannak! És rosszul vagyok tőlük és attól is, hogy ingyenélő, gusztustalan bagázs az egész! De ez nem az lett volna, hogy felhúznak egy sátort és beköltöztetnek egy rahedli cigót. Kutatták volna pl a kultúrájukat, hagyományaikat meg ilyenek, szóval nincs értelme dolgok lettek volna. Na igen, szerveztek volna nekik előadásokat, programokat, de kérdem én egy Kocsonyafesztiválról konkrétan ki vannak tiltva? Nem. És higgyétek el a putris cigók le se szarták volna az egészet. Dehogy költöztek volna oda. Viszont pár friss diplomás egyetemista elkutatgathatott volna ott és nem a Meki pultjában állna. Az a baj, hogy a Jobbik kikiáltotta, hogy cigánysátor és jajj mindenki csak erre fókuszált.
2013. febr. 7. 20:51
 23/53 A kérdező kommentje:
Aha kedves utolsó én is egy putris, olvasni, írni nem tudó koszos cigó vagyok aki bele van betegedve ebbe. Hagyjuk már az ilyen megnyilvánulásokat!
2013. febr. 7. 20:53
 24/53 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező! Neked kellene hagyni ezt a témát és kinyilvánításokat,hiszem te birkáztál..Ahol nem laksz,nem élsz ne oda kívánd az ilyen sátrakat.Ne alkoss véleményt egy városról,lakóiról,hogy nekik mi a jó és mi nem.Ha itt élnél lenne,lehetne beleszólásod,de így: S K H!!
2013. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de én Borsodban élek, Miskolctól egy köpésre. És én nem birkáztam konkrétan egy-egy embert sem.
2013. febr. 7. 21:08
 26/53 anonim ***** válasza:
42%

A kérdező kommentje:


A Jobbik hangulatkeltése elérte a célját! Nesze Jobbik vezesd a nyájad, a sok birka megy utánad!

2013. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:
Igen, ezt írtam. Ne haragudj, ha magadra vetted.
2013. febr. 7. 21:12
 28/53 anonim ***** válasza:
66%

Az én válaszomra miért nem reagálsz?

Hogy pár munkahely nem ér annyit, h szétba.sszák az egyetemet?

Ha Miskolc környéki lennél ismernéd az Avast meg h milyen milliárdos károk keletkeztek.

Szerinted megéri mindezt pár szaros munkahely?

Ennyi pénzből lehet hasznos, jövedelmező más munkahelyet is teremteni, ami nem lehúzza Miskolcot, hanem vonzóvá teszi.

Erre válaszolj okoska...

2013. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:
Megismétlem: Miskolc környéki vagyok. Éltem az Avason évekig. Láttam miként tették tönkre a cigányokat, akiket én is rühellek! Azért itt jó pár szaros munkahelyről beszélhetünk. De most kérlek Te válaszolj a kérdéseimre! Miként tette volna tönkre az egyetemet és a környékét a Világsátor? Te pontosan hogyan képzelted el ezt a Világsátort?
2013. febr. 7. 21:24
 30/53 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem cigányokat akartam írni, hanem cigányok.
2013. febr. 7. 21:25
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!