Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki gondolja még rajtam kívül,...

Ki gondolja még rajtam kívül, hogy meg kellett volna épülnie Miskolcon a Világsátornak? Ami nem cigánysátor?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 18:29
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
66%

Mondjuk azért, mert el tudsz képzelni az Avason egy egyetemet?

Mert én nem, a rablások, lopások miatt csökkent volna az iskola megítélése, a telekárak, az Avason van egy millióért másfél szobás lakás!!!!

Ugyan ez a lakás más megyeszékhelyen több millió forint.

Ki akar egy cigányputriban élni, iskolába járni, diákéletet élni?

Helyedben én csendben maradnék és nem beszélnék hülyeséget, csak az a baj, h egyszerűen hülye vagy ahhoz, h átláss dolgokat.

Székesfehérvár se véletlenül passzolta az ügyet...

Te pedig milyen munkahelyekről beszélsz?

2013. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:
Ok, befejeztem. Nem kívánok Veled társalogni. Látatlanban nem foglak lehülyézni, ennél kulturáltabbnak érzem magam. A kérdésemre persze nem adtál választ csak kitérő dolgokat írogatsz.
2013. febr. 7. 21:36
 33/53 anonim ***** válasza:
83%
Én sehogyan nem képzeltem el,még a gondolatát is elhessegettem! Ha éltél az Avason,én hál 'Istennek nem,akkor tudnod kell,hogy mire lehet számítani,még ha "csak" rendezvényeket is csinálnának nekik! Apropó!Miért költöztél el onnan? Ha nem messze laksz Miskolctól,azt is tudnod kell,azoknak a cigányoknak akiknek az önkormányzat adott lakást,mert azt a szégyenletes putri sort megszüntették,hogyan,mennyi idő alatt tették tönkre.De nem csak a lakást,a lépcsőházat,a környezetüket,megkeserítve a normális,akár cigány akár magyar emberek életét! Amikor oda sz@rnak a lépcsőházba,betörik a bejárati ajtó üvegét,szétbarmolják a postaládákat ,lakásba érve teljes hangerőn bömböltetik a zenét,1 család helyett 5 család lakik ott,mert odafogadták a rokonságot és hagy ne soroljam tovább! Nem kell ezeknek semmi! Aki normális,mert van közöttünk olyan is,az sem fog vágyni ,lobbizni ez a sátor mellett,mert megveti ezeket a hulladékokat.Aki kiakar törni,változtatni akar igazából,az tud és nem a sátor miatt,nem az fog rajta segíteni! Avval is tisztába kell lenned,hogy ott aztán nem sokáig maradna meg a berendezés! Kézmosótól kezdve ,wc kagyló,falak,mindent tönkre tennének!Nem kell ide bevonzani a más falvakból valókat,vannak itt elegen.Az egyetem sem örülne ennek a projektnek,az Mkv sem,mert nem győznék a villamosokat,buszokat felújítani,javítani!Erről ennyit!
2013. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező! A kérdésedet nekem tetted fel,ne vádaskodj!Itt van! Ha amit az előttem szóló leírt és én,még ebből sem értesz,hát menj aludni,fáradt lehetsz!
2013. febr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
89%

Én miskolci vagyok pontosan tudom mit jelent ezekkel,a környezetedben élni.Koszosak büdösek erőszakosak analfabéták,nem tudom mi a francnak akarják őket integrálni ,ezzel már Kádár Jankó is próbálkozott.A több évtizedes integráció eredményét mindenki pontosan láthatja a Kék fényben,elmehetsz egy börtön elé beszélőkor,vagy egy átlagos nap a bíróság elé.Bocs picit elkalandoztam!

Szóval az egész üggyel kapcsolatban az a véleményem,itt az embereknek(Miskolc,Borsod)elegük van a cigányokból,ami velük kapcsolatos az eleve elutasításra van ítélve!

Oda akarták biggyeszteni Miskolc Tapolca kapujába ezt a valamit.Egy turista szerinted szívesen menne egy cigány városba?Mert hiába nem az,de egy idő után a város nevét összekötnék ezzel a valamivel,amiből csak az maradna meg: valami cigányokkal kapcsolatos dolog.Ergo összekötnék a város nevét a cigányokkal!

Nem vagyok szélsőjobbos de aláírtam a Jobbik gyűjtő ívét,és találkoztam ott gyermekes családokkal és nyugdíjasokkal is.Ez nem hovatartozás kérdése hanem simán vélemény a cigányokról meg a kultúrájukról.

Megkellet volna kérdezni érdekel ez valakit?Toljunk bele egy raklap lóvét?Meglehet ezt építeni az alföldön is,nem kell ezt egy jó nevű egyetem közepére tenni!

A város vezetés érvei között szerepelt:az építés helyi vállalkozóknak teremt majd munkát.Mint építőipari vállalkozó tudom azon pár építkezésen ami van volt az elmúlt 2 évben több Debreceni és egyéb helyről származó vállakozó dolgozott mint Miskolci(helyi érdekvédelem?).A villamos pálya (Zöld Nyíl)építésénél,több volt a Román rendszámú autó mint a Magyar.Úgyhogy ez is kamu.

Ennek a létesítménynek a működtetési költségei részben vagy egészben a várost terheli!Az én adóforintjaimat ne fordítsák egy ilyen intézmény működtetésére!

Hát ezért ne építsék ide!

2013. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
64%
Jah igen, ezt valahogy a haverjaid elfelejtették közölni, h a miskolciak adójából lett volna megoldva a cigánysátor....
2013. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
52%
39 és 40-es! Ment a pacsi! :))
2013. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
68%

"Szinte teljes egészében uniós pénzből épült volna, és még munkahelyeket is teremtett volna."


Akkor hozzák létre pl. brüsszelben!

2013. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
64%
Lehet abból épült volna,de a további fenntartását talán a cigányok segélye helyett arra fordították volna? Tuti,hogy nem! Mi fizethettük volna! Nem kell nekünk ilyen munkahelyteremtés sem!
2013. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:
Ismételten köszönöm a lehülyézést a nagyon értelmes válaszolóknak.
2013. febr. 8. 09:11
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!