Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki gondolja még rajtam kívül,...

Ki gondolja még rajtam kívül, hogy meg kellett volna épülnie Miskolcon a Világsátornak? Ami nem cigánysátor?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 18:29
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
30%
#5: Azért gondoltam jó ötletnek, mert én valahol hiszek az ilyen nagyvonalú gesztusokban. Lehetne ezt talán jól csinálni, és felfelé húzni egy hátrányos helyzetű csoportot. De közvetlen tapasztalatom nincs, itt a pesti Belvárosban nem érintkezek cigányokkal, nem is látok szinte soha. Ha belegondolok, talán én se lennék boldog, ha a közelemben valami ilyesmi épülne...
2013. febr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
84%
mert az adót nem fizető, ingyenélő bűnözők nem érdemlik meg, hogy mások pénzéből legyen jó nekik.
2013. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
82%

11-es: Majd ha az utcán 200 forintért leszúrják egy hozzátartozódat a cigányok, akkor kívánj nekik sátrat építeni.


Minden rosszindulat nélkül mondom, de te semmit nem tudsz róluk ezek szerint.

2013. febr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
91%
11.Ha eddig nem húzódtak felfelé,ezután sem fognak.Kaptak már ők segítséget,lakást,amit 2 hónap alatt szétbarmoltak.Ez se sokáig lett volna egybe! Ki dolgozott volna ott,magyar? Meg sem szólalhatott volna,mert a romák pattogtak volna,hogy neki kuss,mert ezt nekik építették! Roma? Naa,fél év és a tetőt is lebontották volna,a vízcsapnak pedig adok 2 napot....
2013. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
74%

"az mire jó?"


El lehet lopni.

2013. febr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:

Először is a cigánysátor kifejezést a Jobbik találta ki. Másrészt én sem szeretem a cigányokat. Tele vagyok negatív tapasztalatokkal. DE! Magyarország, Borsod és legfőképp Miskolc nem engedheti meg magának, hogy egy párt öncélú reklámfogása miatt több száz munkahelytől fossza meg a várost. És nem tudom melyik válaszoló tette idézőjelbe a gondolataid szót rám vonatkozóan, de kikérem magamnak! Itt el lettek butítva az emberek és a drága, mindenkin segíteni akaró Jobbik meg veri a mellét. És igen, azért nem lesz megépítve, mert nem kockáztatnak meg egy népszavazást. Na most nem lesz megépítve és kérdem én ettől mi jobb? Kevesebben lesznek? Kulturáltabbak lesznek? Tisztábbak lesznek? Bizony nem, de elmondható, hogy mekkora királyak a miskolciak, elüldöztek egy 1,7 milliárdos projektet Miskolcról.


[link]

2013. febr. 7. 19:49
 17/53 anonim ***** válasza:
57%
16.Szerintem írjál a Miskolci Polgármesternek,hogy te vállalod a szomszédságodban a kivitelezést,megépitést,mert mekkora buli ám az az,1,7milliárd és ezt nem szabad hagyni elveszni!Sok sikert hozzá!
2013. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
A Jobbik hangulatkeltése elérte a célját! Nesze Jobbik vezesd a nyájad, a sok birka megy utánad!
2013. febr. 7. 19:58
 19/53 anonim ***** válasza:
69%
Tisztelt kérdező miért nem szorgalmazod hogy a TE házad mellé telepítsenek pár retket? Nem kell sok, 3-4 "család",csak az íze kedvéért! Na utána ha tetszik a kultúra akkor építheted nekik a sátrat is.Csak legyen benne zuhanyzó is, remélem érted!
2013. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, amihez nem értesz ne szóljál bele.

Pár munkahely, mert a többi ideiglenes lett volna nem ér ennyit ugyanis csak nőtt volna a bűnözés, csökkent volna az ingatlanok ára illetve Miskolc sorsát végképp megpecsételte volna.

Ott az Avas, kérdezz meg egy olyan embert, aki ott nőtt fel, majd ő felvilágosít, h mi lett volna a Világsátor eredménye.

2013. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!