Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki gondolja még rajtam kívül,...

Ki gondolja még rajtam kívül, hogy meg kellett volna épülnie Miskolcon a Világsátornak? Ami nem cigánysátor?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 18:29
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
19%
Ezen kívül mást is tudsz esetleg hozzászólni vagy több nem megy?
2013. febr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:
Bánom, hogy feltettem a kérdésem. Úgy látszik nem értitek mit írtam. Egyébként hülyézés nélkül is el lehet mondani a véleményeteket szerintem. Mindegy hagyjuk én már úgy is ki lettem itt kiáltva cigánynak, hülyének, közmunkásnak...holott egyik sem vagyok. Azért költöztem el az Avasról egyébként, mert férjhez mentem és igen: nem jó ott élni, de ez nem függ össze a Világsátorral. Abban mindannyian egyetértünk, hogy ezek az "emberek" nem érdemelnek semmit, de sajnos itt vannak és valamit tenni kell ellenük és az nem a legjobb út, ha tovább éleződik a helyzet. És igen, könnyű itt olyan nagy szavakkal dobálózni, hogy vegyék el a segélyt, de ez nem ilyen egyszerű sajnos.
2013. febr. 8. 09:19
 43/53 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező,te még nem ébredtél fel! Menj,feküdj vissza! Senki nem írta,hogy vegyék el,kérdezve lett valami,olvasd vissza!Jobban járnál ha előröl tennéd az egészet! Tenni kell valamit?Hát tegyél,fogadd be magadhoz őket!Szervezz nekik programokat,etesd,itasd,szórakoztasd őket! De a saját pénzedből.Eddig én nem hülyéztelek le,de elgondolkozom rajta ezek után én is! Szép napot!
2013. febr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:
Mindegy! Szép napot!
2013. febr. 8. 09:33
 45/53 anonim ***** válasza:
65%
Létrejönne mondjuk 100 új munkahely. Darabonként 17-20 millióból. Mint ahogy valamelyik Isten háta mögötti faluban olvastam, hogy 30 akárhánymilliós EU-s forrásból létrehoztak 2, azaz kettő munkahelyet. És ezek a drága emberek mondják, hogy a szocializmusban a 0% körüli munkanélküliség hamis mítosz volt, mert drága volt a fenntartása és nem csináltak semmit. Aha.
2013. febr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
67%
nem cigánysátor hanem világsátor ajjajj nagy szavak :D a szart is lehet egy pár néven illetni attól még szar marad.
2013. febr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
73%

Nem értitek ba.zdmeg, h az 50 munkahely miatt megérte volna szétbombázni az egyetemet meg fél Tapolcát?

Mit nem lehet ezen érteni?:D

2013. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
55%
47! Megértjük mi,hát hogyne! Sőőt,egész Miskolcot! Csak MI nem akarjuk és NEM HAGYJUK!!!!Építsék a kedves kérdező falújába,ott hely is van,vannak udvarok,feltudnak húzni sátrakat,tudnak bográcsozni,mulatni,aki nem férne be ebbe az 1,7 milliárdos carba,mehetne a ehhez az okoskodó,nehéz felfogású hölgyhöz! :)A férje,gyerekei biztos örülnének,lenne játszópajtás neki-k! :D A szomszédokról már nem is beszélek! :D
2013. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Ajánlanék figyelmedbe egy nagyon hasznos könyvet: A magyar helyesírás szabályai. Nem túl drága és nagyon hasznos tud lenni.

És szeretném lezárni ezt az egészet. Lényeg a lényeg nem épül meg és ennyi. Innentől kezdve nem is érdemes róla beszélni. Mint már mondtam kár volt és felesleges feltennem ezt a kérdést.

2013. febr. 8. 15:00
 50/53 anonim ***** válasza:
38%
Kedves kérdező! Én meg mást ajánlanék a figyelmedbe,otthon is megtehetted volna ,de szerintem sokan segítenének neked!:)/férfiak/ A kérdésedre szánt idő helyett is inkább azt tetted volna,akkor most nem esne ilyen carul,hogy nem igazán van,aki a te pihent agyú felvetésed mellé álljon! Amúgy,mi nem veled beszélgetünk,de valamilyen oknál fogva izgat ez a dolog,mert csak beleolvasol! :)Már ezt olvastuk párszor,hogy befejezted,nem érdekel.Nem megfutamodnod kell,hanem hozni az érveidet,meggyőzni a többséget,miért lenne,lett volna ez jó nekünk! :)Várjuk!:)
2013. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!