Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudtok mutatni tényekkel...

Tudtok mutatni tényekkel alátámasztott szélsőjobbos agymenést?

Figyelt kérdés

Például ez is nagyon szépen hangzik, de egyetlen forrás sem támasztja alá, amit ír. [link]

(Az nem minősül forrásnak, hogy szó szerint átveszi boldog-boldogtalan a szöveget. Az sem forrás, hogy ez márpedig így van, és az sem hogy én zsidó/meleg/komcsi lennék.) Miért nem kell semmilyen forrás az igazság alátámasztásához azoknak, akik elhiszik?



2013. febr. 1. 09:08
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
91%

#30

Ismét hoztad a szintet. Semmilyen érdemleges választ nem tudtál adni eddig, csak személyeskedsz, mellé beszélsz.


Van itt valaki, aki ezzel a személyel ellentétben képes használható információt adni?

2013. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
90%

"Alá volt támasztva. Ha vak vagy az egyedül a te bajod."


Mivel volt alátámasztva? Csak, hogy repüljetek érte. Hol van a papír? Erről beszéltem, nem kellene konkrét bizonyítékok, mert akkor is az lesz az igazság szerinted, mert ezt akarod hallani.


És nem érdemes úgy vitázni, hogy konkrét dokumentumot nem tudtok róla adni. Bárki kitalálhat bármit aztán sokan meg el is hiszik és ha konkrét bizonyítékot kérnek, ja hát az nincs. Majd ha van konkrét forrás amivel alá lehet támasztani az állítást, akkor van értelme folytatni a vitát. Addig én is tudok bármit kitalálni ami egyeseknek tetszik és elhiszik dacára annak, hogy valós e.

2013. febr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
90%

ma 12:02


Igazaza van a 31. válaszolónak. Inkább személyeskedsz, mintsem elmondanád a bizonyítékot. Vagy te miért hiszed el az állítást amit írnak? Mert te ezt akarod hinni? És miért baj ha valaki nem hiszi el egy szélsőjobboldali lapnak azt amit nem támaszt alá? Marha hiteles nem? ÉS hova kell utazni, hogy meg lehessen tekinteni az eredeti példányt? Hol van? Komolytalan így az egész. ÉN IS BÁRMIT KITALÁLHATOK, AZTÁN MONDHATOM HOGY OTT VAN AZ CSAK EL KELL MENNI ÉRTE.

2013. febr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:

"Én sem próbálom több száz kilóméterről bebizonyítani, hogy neked kék a szemed."


És itt pont beletrafáltál. Azt mondom kék a szemem. Elhiszed? Igen, de nem tudod bebizonyítani, csak akkor ha idejössz. És ha ideérsz csalódnod kell, hogy nem is kék. Te is elhiszed azt amit az oldal ír, dacára annak, hogy igaz e. HA elmész és nincs semmilyen papír akkor mi van? Nem úgy van, hogyha állítasz valamit akkor azt bizonyítani kell?

2013. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
Ha azt mondom Hitler meleg volt, az mivel hihetőbb mint ez? HA bizonyítékot kérsz, menny el NO-ba és ott találsz egy naplót amibe leírja. HA valaki valamit állít akkor azt alátámasztani szerintem a legalapvetőbb. Vagy ha nem találja a naplót akkor mi van? Lehet nem kereste eléggé. De az nem fordulhat elő, hogy nem is létezik.
2013. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 A kérdező kommentje:

"A másik meg mondom, h ha valami mégis kikerül akkor megy a megmagyarázás."

Tehát azért nem mutattok nekem semmilyen forrást, mert úgysem hiszek neki. Véletlenül sem azért mert nem létezik... :D

2013. febr. 1. 12:22
 37/56 anonim ***** válasza:

És ti tudtok olyan bizonyított tényeket mutatni ami ezeknek az állításoknak az ellenkezőjét támasztja alá?


Vagy az a szélsőbalos agymenés? :O

2013. febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
90%

ma 12:23


LoL


Ha valamit állítunk azt alá kell támasztani, nem az van, hogy a másiknak kell bebizonyítani, hogy az nem létezik. A bíróságon se az van, hogy kitalálnak valamit aztán bizonyítsd, hogy nem úgy volt, de közben a semmire alapozzák a vádat. HA valamit mondok azt alá kell támasztani és nem az van, hogy kitalálok valamit aztán a másik bizonyítsa, hogy nem úgy van, annak ellenére, hogy nem tudok semmit mondani az igazamról.

2013. febr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:

"Te egy beteg ember vagy. Annyira gyűlölsz mindenkit, hogy már nem tudsz gondolkodni"


És ezt pont ti mondjátok?

2013. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:

"LoL"


ROTFL


"Ha valamit állítunk azt alá kell támasztani, nem az van, hogy a másiknak kell bebizonyítani,"


Ti se nagyon szoktátok bizonygatni az állításaitokat!

2013. febr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!