Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudtok mutatni tényekkel...

Tudtok mutatni tényekkel alátámasztott szélsőjobbos agymenést?

Figyelt kérdés

Például ez is nagyon szépen hangzik, de egyetlen forrás sem támasztja alá, amit ír. [link]

(Az nem minősül forrásnak, hogy szó szerint átveszi boldog-boldogtalan a szöveget. Az sem forrás, hogy ez márpedig így van, és az sem hogy én zsidó/meleg/komcsi lennék.) Miért nem kell semmilyen forrás az igazság alátámasztásához azoknak, akik elhiszik?



2013. febr. 1. 09:08
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
63%

" Hiszen ezt csak a Fizika könyvek írják, más hiteles forrás nincs rá."


Azért hagyjuk már az ilyen mellébeszéléseket. A két dolog egyáltalán nem ugyanaz. Már csak azért sem mert az egyik természetes, a másik ha létezik emberek által írt, készített. ÉS az, hogy nem értesz a fizikához nem a fizikusok baja.

2013. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
36%

Jó, de most mit vársz, h lesz erről hivatalos papír?

Ne legyél már hülye.

A másik meg mondom, h ha valami mégis kikerül akkor megy a megmagyarázás.

Szal minek rak fel egy kérdést, ha úgy se lehet meggyőzni.

2013. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
82%

ma 11:31


Akkor ennyivel az én repülő cionista cicáim is léteznek. Bárki bármit kitalálhat ha nem tudja alátámasztani. És egyáltalán miért létezne? Mert szélsőjobboldali oldalak ezt állítják bizonyíték nélkül. Hát ez valami baromi hiteles. De ezt azért írják, mert van aki vevő rá és az se érdekli, hogyha kitaláció, mert az van leírva amit ő hallani akar. Tehát neki nem kell bizonyíték mert a képzeteit tovább lehet vinni. Ha valaki valamit állít azt be kellene bizonyítani nemde? És azt hallottad, hogy van egy titkos paktum melyben iszlám országok kötöttek szerződést magyarokkal, hogy hozzanak létre olyan pártot aki ki nem állhatja a zsidókat és ezt persze mind nemzeti köntösben teszi? KB ugyanaz a kettő. Nem tudom alátámasztani, de teljesen bebizonyosodik az amit a paktumban aláírtak. Miért? Mert utólag a megtörtént dolgokra ráhúzok egy elképzelést.

2013. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
9%

"Hozod az átlag szélsőjobb színvonalat. A kérdésre válaszolj, ne beszélj mellé."


Egyetlen másodpercet sem beszéltem veled ellentétben. Világosan leírtam, hogy csak a szád nagy.

2013. febr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
11%

"Ad 1, metapédiából nem szabad tájékozódni. AZ egy náci agymenés. "


Értem, mától csak tőled fogok tájékozódni.

Hahaha...

2013. febr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:

"Jó, de most mit vársz, h lesz erről hivatalos papír? "


Érdekesmód eddig volt. Olyasmit lég nehéz aláírni ami nem létezik.

2013. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
12%

"Bárki bármit kitalálhat ha nem tudja alátámasztani."


Alá volt támasztva. Ha vak vagy az egyedül a te bajod.

2013. febr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
77%

#24

Feltettem egy kérdést: hol tekinthető meg az eredeti dokumentum? Tudsz erre érdemben felelni? Nem tudsz.

2013. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
27%

"Tehát konkrét forrást sehol nem lehet találni róla a neten. "


Neten mit tekintesz konkrét forrásnak? Minden honlapot és minden hozzászólást valaki megírt egyszer. Mitől minősül az egyik hitelesebbnek a másiknál?


Lehet, hogy nem érted a lényeget:

Mindent ember írt a világon. És tudod miért? Mert a mókusok még nem tudnak írni.

2013. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
9%

"Feltettem egy kérdést: hol tekinthető meg az eredeti dokumentum? Tudsz erre érdemben felelni? Nem tudsz."


Ne hazudj már gyermekem! Az egyedül én tudhatom, tudok -e vagy nem. Én sem próbálom több száz kilóméterről bebizonyítani, hogy neked kék a szemed.

2013. febr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!