Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Izraelnek szélsőjobbos kormánya lesz?

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Legyen.

Csináljanak amit akarnak de hagyják békén Európát , és hagyják ki az összes hülye merényletükből meg akciójukból.

2013. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy átlapoztam a tv csatornákat az ATV-n folyamatosan az Izrael választ "reklám" ment. Ki a f@szt érdekel? Elegem van belőlük,még a csapból is ez folyik.
2013. jan. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

tegnap 23:29


Ilyenkor eszembe jut, hogy vannak akik szándékosan ezt a műsort keresik. Én kb az rtl hírek 30 mp-s tudósításából tudtam meg, hogy ma választás lett. Kb ennyit találkoztam ma ezzel.

2013. jan. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Keresi a bánatos fszom!! Olvas el még 1x!! Átlapoztam párszor a csatornákat van e valami amin alhatok 1 keveset meló előtt. Az ATV volt akárhányszor átléptem rajta.Nem azt mondtam hogy mindegyiken!!! Kicsit szókiforgatás íze van a mondanivalódnak.
2013. jan. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Nem az lesz. A szelsojobb (Erot Izraelnek) nemhogy kormanypart nem lesz, de be sem jutott a parlamentbe.
2013. jan. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Nem az lesz. A szelsojobb (Erot Izraelnek) nemhogy kormanypart nem lesz, de be sem jutott a parlamentbe.



Ohh hogy ne!


A modern Izrael nem is szélsőjobb!

Tudom Izraelbe olyan nincs is.


A saját magyar TV jük hebegett teljesen átlátszóan a témáról, miközben a világ sajtó orgánumai egyértelműen kijelentették: Izraelnek szélsőjobb oldali vezetése, kormány lesz!


[link]

2013. jan. 23. 07:50
 7/11 anonim ***** válasza:

Szélsőjobbos az azt jelenti hogy ők alakítanak kormányt? Az lehetetlen mert nincs annyi képviselőjük. Hogy kormányban koaliciós párt lesz? Az lehet mert egyik parlamenti számtan szerint - Netanjahunak nincs meg nélkülük a többsége.

A véleményem hogy minden országban van létezik szélsőjobb. És minden országban ki is írtanák a nekik nem tetsző népcsoportot. Szlovákok a magyarokat, amerikaiak a négereket, zsidók az arabokat, arabok a zsidókat, magyarok a cigányokat zsidókat. Ahol túlzottan megerősödik, ott harcok háborúk törnek ki. Tehát a szélsőjobb céljai a pusztításon rögzültek.

2013. jan. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Legalább megritkítják őket. :D
2013. jan. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Szélsőjobbos az azt jelenti hogy ők alakítanak kormányt? Az lehetetlen mert nincs annyi képviselőjük. Hogy kormányban koaliciós párt lesz?"


Igen. Egy erősen jobbos és egy szélsőjobbos koalíciót te minek nevezel?


"Az lehet mert egyik parlamenti számtan szerint - Netanjahunak nincs meg nélkülük a többsége."


Nem érted mi?

Netanjahu erősen jobbos és csak a kialakult függőségi helyzet volt ami akadályozta eddig is a kibontakozásban.



"A véleményem hogy minden országban van létezik szélsőjobb."


Nincs is ezzel probléma, a súlyok és ellensúlyok miatt!


"És minden országban ki is írtanák a nekik nem tetsző népcsoportot. Szlovákok a magyarokat, amerikaiak a négereket, zsidók az arabokat, arabok a zsidókat, magyarok a cigányokat zsidókat.


Na azért itt időzzünk egy egy pillanatot!

A zsidókon (Izraelen) kívül mutass egy országot népet akik irtanak más népcsoportokat. Ez az egy síkra terelés egyrészt nem igaz másrészt szerecsen mosdatás. Lehet hogy vannak esetenként túlzó felharmonikus kicsengései a szélsőjobb akcentusainak a liberális demokrácia berkein belül (hiszen a média elszigetelő szándéka miatt nagy szavakkal kell a falakat áttörni) de a papírforma minden esetben megoldásokat tartalmaz és nem kiirtást. Itt van pld a Jobbik. Soha nem szándékozott kiirtani senkit, csak korlátozni esetleg rászorítani bizonyos normákra.


"Ahol túlzottan megerősödik, ott harcok háborúk törnek ki. Tehát a szélsőjobb céljai a pusztításon rögzültek.


Ez egy nagy baromság!

Ez kb olyan mintha azt állítanám hogy ahol a szélsőbal nyer ott 100% hogy kommunizmus lesz. Nyilván voltak a történelemnek szakaszai amikor az egyensúlytalanságok hirtelen és nagy, korrigálatlan ellenreakciókká alakultak.

Ma sokkal nyitottabbak a társadalmak és a globális kapcsolatok is annyira kuszák hogy a helyrebillenés nem egy spontán reakció hanem egy sokkal lassabb folyamat.

Ezért is van ma a fejlett országokban egy olyan válság amit képtelenek kezelni.

2013. jan. 23. 09:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Ritkán szokott nekik másmilyen lenni. És nem is szokott sokáig tartani. A kislányokra köpködő szakállas ultraortodoxok majdnem mindig ott sertepertélnek a kormány soraiban.
2013. jan. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!