Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Vona Izraeln...

Mi a véleményetek Vona Izraelnek szánt ravasz leveléről?

Figyelt kérdés

[link]


Gyöngyösi Márton felszólalási, mi szerint az izraeli állampolgárok a magyar parlamentben nemzetbiztonsági kockázatot jelentenek nagy vihart kavart.

Vona Gábor most pimaszul Izraeltől kér tanácsot.

Vona valószínűleg nem teljesen naiv alapállásból kérdezett. Az izraeli törvények szerint ugyanis addig nem teheti le képviselői esküjét a parlament egyetlen tagja sem, ameddig nem vonta vissza másik állampolgárságát (ha volt neki ilyen). Vagyis Izraelben kettős állampolgárok nem lehetnek képviselők.


2012. dec. 7. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Mi köze az izraeli választási törvényeknek a Magyarországihoz?

A magyar jog szerint aki választásra jogosult, az egyúttal választható is!

A külföldön élő magyaroknak is van választási joguk, tehát ők is beválaszthatók a magyar Parlamentbe.

Vona még sem ír levelet a szlovák, román szerb, kanadai, amerikai, ausztrál stb. államfőktől.

A Jobbik népszerűsége csökken, kell valamit nyújtani a híveinek.

2012. dec. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Hú de ravasz, azt a kutya meg a mája.
2012. dec. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Igaza van, jól megírta!

Aki meg osztja, azt megnézném vele szemben egy nyilvános vitában! :D Viktor vezéreteket is két perc alatt lealázná, nemhogy titeket :D

Amúgy csak azért mert gyi-ken kevés a jobbikos, még nem csökken a népszerűsége. Meg ugye az ál-jobbikosok is tevékenykednek:,,én jobbikos voltam de látom hogy most már nácik..." Ilyet én is írhatok bármilyen embernek kiadva magam.

Gyöngyösinek meg igaza van, ha fel akarják vásárolni az országunkat, szerintem természetes, hogy nemzetbiztonsági kockázatnak tekintem őket!

2012. dec. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

"...ha fel akarják vásárolni az országunkat..."


Miért nem Lengyelországot vagy Csehországot akarják felvásárolni ezek az elvetemült izraeliek? :)))

2012. dec. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

A döbbenetes beszéd itt látható-hallható:

http://www.youtube.com/watch?v=UPHCiGL6r-M


Gyöngyösinek és a Jobbiknak sajnos teljesen igaza van.

2012. dec. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8%

"Miért nem Lengyelországot vagy Csehországot akarják felvásárolni ezek az elvetemült izraeliek? :)))"


Szerinted?

2012. dec. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

A bemutatott videon a forditas HAZUDIK 0:29-tol. (Egyebkent itt a testbeszed is megvaltozik, a viccbol komolyra ter at)

A felirt szoveg:

A tehetsegunk, az osszekotteteseink es a dinamizmusunk jovoltabol


Amit Peresz mond:

Ez erdekes, mert mi kis orszag vagyunk.

2012. dec. 8. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Pardon, rossz gombot nyomtam, tehat az elozo hozzaszolas:


A bemutatott videon a forditas HAZUDIK 0:29-tol. (Egyebkent itt a testbeszed is megvaltozik, a viccbol komolyra ter at)


Amit Peresz mond:

Mi kis orszag vagyunk, es ezert szamunkra nehez ipari orszagga valnunk. Egyszeruen, mert nincs eleg nagy helyi piacunk.


A "forditaskent" felirt szoveg a videon:

A tehetsegunk, az osszekotteteseink es a dinamizmusunk jovoltabol szinte mindenhova eljutunk.


(A beszed egesze azzal foglalkozott, hogy mind Magyarorszag, mind Izrael kicsi allam, a belso piac ennek megfeleloen kicsi. Marpedig ahhoz, hogy egy gazdasag - foleg az ipar - fejlodni tudjon, ahhoz komoly toke kell, es kis belso piac ezt nem tudja biztositani. Ezert a kis allamoknak kulonbozo intezkedeseket kell hozniok az ipar fejlesztese erdekeben. Ezeket tekinti at a beszed. Az idezet, miszerint Izrael "bevasarolta magat" Manhattenbe... a beszed elejen hagzik el, amikor viccel, buszke arra, hogy ez a kis orszag ilyen sokra vitte. Es hogy kicsi allamok, azaz Magyarorszag is viheti sokra.)

2012. dec. 8. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es!

igy igaz!

az alairt szoveg es amit Perez mondott az nem ugyanaz!!!

tehat kiforditottak maguknak teszore egyesek!!jol tudjuk kik!

2013. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!