Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pedofil kasztrálás, halálbünte...

Pedofil kasztrálás, halálbüntetés?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam hogy az index olvasók kasztrálnák őket.Viszont a kormány szerint nem helyes.


Ha lenne népszavazás az ilyen kényes témákról mint a halálbüntetés ,pedofil kérdés akkor a kormány akkor is nemet mondana?

Demokratikus lenne-e a nép akaratával szembe menni?


Az index olvasók szerint kell őket kasztrálni kell őket de aztán a Fidesz elkezdte mondani hogy emberi jog , embertelen blablabla



2013. jan. 23. 10:48
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
50%

természetesen a lecsukástól nem "gyógyul meg", de nem is tudom, honnan szedte valaki ezt a gyógyulási baromságot ...

a frászt lehet "gyógyulni". marad pedó egész éltére és jó esetben kiéli magát az ábrándozással meg hogy valamilyen formában de legálisan közel kerül gyerekekhez. és ne legyünk naivak, nagyon sok pedónak családja van, gyerekei vannak, aztán persze mit sem tudnak apuka vágyairól ... de azért íme egy pedó-fórum, na pl itt leírják vágyakozásaikat és szenvedéseiket.

érdemes bele olvasni, kiakasztó! én már megtettem, és juj de durva !!!!!


[link]


ahogy látom, aktuálisan éppen fel vannak háborodva, hogy valakinek eszébe jutott a kasztrálás :XD Azért nekem is van tizenéves fiam, és ha hozzá érne valamelyik barom, bizony nem köszönné meg! Éppen elég az hogy látom, nem kevesen sasolják a starndokon ...


úgyhogy a válasz kedves utolsó: a statisztika 100%-os, ebből nincs "gyógyulás", kb ennyi.

2013. jan. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!