Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pedofil kasztrálás, halálbünte...

Pedofil kasztrálás, halálbüntetés?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam hogy az index olvasók kasztrálnák őket.Viszont a kormány szerint nem helyes.


Ha lenne népszavazás az ilyen kényes témákról mint a halálbüntetés ,pedofil kérdés akkor a kormány akkor is nemet mondana?

Demokratikus lenne-e a nép akaratával szembe menni?


Az index olvasók szerint kell őket kasztrálni kell őket de aztán a Fidesz elkezdte mondani hogy emberi jog , embertelen blablabla



2013. jan. 23. 10:48
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
13%

Mi baja van a népnek a pedofil kérdéssel?


b) valamely nemzeti, etnikai, faji, vallási csoport vagy a lakosság egyes csoportjai ellen

gyűlöletre uszít, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


A pedofil is a a lakosság egyes csoportjai.

(meg a fasiszták is)

2013. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Szóval szerinted a bűnöző egyenlő az áldozattal és ugyanannyi joga van.

A problémák itt kezdődnek.Az európai jogrendszer igen rossz.


A bűnözőknek (ide tartoznak a pedofilok is) nem a buksiját kellene simogatni meg kitüntetni hanem bűnhődniük , szenvedniük kell vagy így vagy úgy.

2013. jan. 23. 10:58
 3/41 anonim ***** válasza:
58%
A pedokkal sem kell másképp eljárni mint az átlagos szexuális bűncselekményt elkövetőkkel. Szóval ha őket kasztrálják akkor menjenek és heréljék ki egy életlen késsel Damu Rolandot is. Ez ilyen egyszerű. Kiemelni ezekből a beteg emberek közül egy szűk kört szerintem elég erősen diszkriminatív.
2013. jan. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

A gyilkosokat is kiemelik , már ha kiemelik.


Diszkriminatív-e vagy nem a bűnözőknél mit számít.Egy kiskorú megerőszakolása elég nagy bűn.


Külön kellene választani a bűnöző jogokat.Külön jogrendszer kellene nekik.

Így nagyon nem helyes hogy a bűnöző egyenlő a nem bűnözővel.

2013. jan. 23. 11:10
 5/41 anonim ***** válasza:
71%
Te csak ne diszkriminálj senkit! Mindenkinek vágjuk le a fszát! Nincs kivétel. Nőknek is.
2013. jan. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Jól tudod hogy nem ilyenre gondoltam.


Én mindenképpen támogatom a pedofilok kémiai kasztrálását , gyógyszerekkel és nem késsel.El kell nyomni a szexuális vágyukat.

2013. jan. 23. 11:14
 7/41 anonim ***** válasza:
69%

Öcsi, egy szóval nem mondtam, hogy nem kell őket büntetni. Jelenleg is lazán kétszeresét kapja az aki egy gyerek sérelmére követ el a dolokat mint az aki egy 14+ évest. A probléma ott van hogy aki megerőszakol valakit az beteg. És tök mindegy hogy kit. Azt valahogy kezelni kell. Én speciel a kivégzést nem tartom jó ötletnek mert én nem végeztetnék ki egy 14 éves kissrácot mert egy nála pár hónappal fiatalabb mondjuk még éppen 13 éves kiscsajt meghúzott a beleegyezésével. Vagy nem mészároltatnám halomra a romákat, mert a putreszban mindennapos hogy 12-13 éves lányokat felcsinálnak. Az egésszel az a baj, hogy nehéz meghúzni a határt hogy honnantól számít valaki betegnek, vagy éppen csak rosszul jöttek össze a dolgok. Valamit mindenképpen lépni kell, de nem csak a pedofil ügyben mert én azt sem tartom elfogadhatónak hogy aki egy nem kiskorút erőszakol meg két év után kiszabadul és csinálja tovább.


Arra viszont ne számíts, hogy ameddig a KDNP a kormányban van, bármiféle előrelépés is lesz pedofronton. A sajátjaiknak nem fognak alá vágni.

2013. jan. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
83%

Nekem az a bajom a kasztrációval mint büntetéssel (a halálbüntetés felvetésével nem foglalkozom), hogy miért a pedofilokkal szemben merül fel? Aki felnőtt embert erőszakol meg, azzal szemben nem volna ugyanolyan jogos?


Egyébként ez az egész pedofil dolog meglehetősen összetett: sokan nem is tudják, hogy az esetek többsége családon belül történik, és azok rendszerint nem is derülnek ki. A másik dolog, hogy az általános nézet szerint pedofilnak számít az is, aki gyerekeket molesztál, és az is, akiben csak megvan a vonzalom gyerekek iránt. Ilyen feltételek mellett, hogy fordulhatnak utóbbi szakember segítségéhez?

Nyitottabbanak kellene lenni a probléma felé, beszélni kellene róla, és sokat lehetne segíteni rajta. Pusztán a bosszúállás magában nem elég.

2013. jan. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Akkor abban egyetértünk hogy a magyar illetve európai büntetőjogok , törvények egy tál híg széklettel egyenlőek.


Halálbüntetést sem úgy értettem ahogy te mondtad.Viszont aki 77 embert megöl és kap 20 évet az nem helyes , 77 ember életét elvette, neki vastagon járnak a méreg injekció.

2013. jan. 23. 11:27
 10/41 anonim ***** válasza:
38%

"Viszont aki 77 embert megöl és kap 20 évet az nem helyes , 77 ember életét elvette, neki vastagon járnak a méreg injekció."


+ Meg tudod indokolni, miért?

2013. jan. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!