Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ami itthon náci, az nyugaton...

Ami itthon náci, az nyugaton hazafiság?

Figyelt kérdés

Amerikában jártam. Szinte minden háznál van zászló, amit a nemzeti ünnepeken mindenki kitesz. Itthon max. az önkormányzat, meg néhány magánház.


Ott szinte mindenki büszke arra, hogy amerikai állampolgár, itt ha valaki büszke a magyarságára, akkor már lenácizzák, lemélymagyarozzák, gyűlölködnek.


Miért van ez a nagy különbség? A jobboldali embereket folyton lenácizó baloldaliak számára mit jelent a valódi magyar hazafiság, ők hogyan élik ezt meg (ha megélik egyáltalán), és hogyan nyilvánulhat meg a jobboldaliak hazaszeretete, hogy az ne sértse folyton a baloldaliakat?


Igyekeztem korrektül kérdezni.



2013. jan. 20. 22:42
1 2 3 4 5
 41/43 Pro Patria ***** válasza:

Így van, ahogy megválaszolták. Egy diplomás, nyelvvizsgás cigányt úgy is fognak kezepni. Persze eleve ráfogni, hogy nem menne, könnyebb, mint megpróbálni.

Ahogyan írtam, nagyon sokan nem találnak jó, végzettségükhöz való állást, ez tény. Ha valaki cigány származású, az elutasítást könnyen betudja ennek.

De mondhtnák ugyanezt a nők. A pályakezdők. A kismamák. Az 50 év felettiek.

Természetesen előítélet van. Ennek azonban oka is van. És ezt nem a magyarok között kell keresni.

2013. jan. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen a magyarok a szentek, tudom én.
2013. jan. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

"Persze, hiszen a magyarok a szentek, tudom én."


Az viszont világos, hogy kiket akarsz szentnek beállítani.

Az emberek a tapasztalatok miatt "előítéletesek" oszt' ezt varázsütésre nem tudjátok megváltozatni, ha tetszik ha nem!

2013. jan. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!