Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ami itthon náci, az nyugaton...

Ami itthon náci, az nyugaton hazafiság?

Figyelt kérdés

Amerikában jártam. Szinte minden háznál van zászló, amit a nemzeti ünnepeken mindenki kitesz. Itthon max. az önkormányzat, meg néhány magánház.


Ott szinte mindenki büszke arra, hogy amerikai állampolgár, itt ha valaki büszke a magyarságára, akkor már lenácizzák, lemélymagyarozzák, gyűlölködnek.


Miért van ez a nagy különbség? A jobboldali embereket folyton lenácizó baloldaliak számára mit jelent a valódi magyar hazafiság, ők hogyan élik ezt meg (ha megélik egyáltalán), és hogyan nyilvánulhat meg a jobboldaliak hazaszeretete, hogy az ne sértse folyton a baloldaliakat?


Igyekeztem korrektül kérdezni.



2013. jan. 20. 22:42
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
63%

"mi nacionalizmusunk közt, hogy nálunk ez sajnos bőrszínhez kötött. Amerikában meg nem"


Régebben meg rabszolgaként dolgoztatták őket.....

2013. jan. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
63%
A régebben az nem ma van, irreleváns a válaszod.
2013. jan. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
49%
A franciák is nagyon befogadóak. Azért tiltják be a csador viselését is. Néger azért van olyan sok, mert ügye az egykori gyarmatok… Elzavarni mégsem lehet őket.
2013. jan. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%

"franciák is befogadják a negert franciának."


Ebben én nem vagyok biztos.

Franciaországi tapasztalataim alapján nagyon nem fogadják be őket.

Sőt ezeket a bevándorlókat főleg muszlim , afrikai nem is tekintik embernek.Azt mondják ezek állatok , nem emberek.


Még engem sem fogadtak volna el franciának hiába vagyok fehér.Náluk a francia az francia ,nem lehet sem négerből sem magyarból francia.


amerikai ,kanadai lehet bárki bőrszíntől , vallástól független de európai nem.

Egy kínai lehet amerikai de német nem lehet.

2013. jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
62%

"A régebben az nem ma van, irreleváns a válaszod."


Szerintem viszont meg ez is hozzátartozik!

2013. jan. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
18%

"Most magukat baloldalnak mondó politikusról van szó, vagy baloldali emberekről, meg jobboldali emberekről? Az nagyon nem ugyanaz!"


De kb ugyanaz. Aki a bűnöző liberálisoktat-balosokat isteníti, annak kb ugyan az az értékrendje.



"Ha pl. magamat veszem: én liberálisnak tartom magam. De mit is jelent az én fogalmaim szerint ez?

Azt, hogy az én szabadságom határa ott van, ahol a tied kezdődik. Egyszerűbben: Nem szabad ártani."


Mert ez törvényszerű, hogy a jobbos beállítottság az erőszak szinonimája?

A liberális kifejezés az én fogalmaim szerint azt jelenti, hogy ameddig egy liberálisnak tele van a z$ebe, még akár hazaárulásra is képes.

2013. jan. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem viszont meg ez is hozzátartozik!

Miért is?


Franciák:

Zidane is francianak számít.

2013. jan. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
74%

"Miért is?"


Amiért állandóan azzal jöttök, hogy a "magyarok sem voltak szentek, ezt csinálták, azt csinálták régen".

2013. jan. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
59%

Én úgy gondolom, természetes, hogy magyar vagyok, és ezt nem kell állandóan demonstrálnom. A fellobogózás az ünnepeket jelzi.

A kokárdát azóta nem tűzöm ki márciusban, mióta azt a FIDESZ pártjelképpé degradálta.

Amerika pedig más, mint Magyarország. Az amcsik ezerféle helyről jöttek, mindenféle náció alkotott egy óriási, sikeres országot, erre büszkék. Nálunk viszont a magyarkodók azzal jönnek, hogy akik nem ősmagyarok, azok "idegenek". Hát én szőke vagyok, hófehér és kékszemű, úgyhogy aligha jöttem Ázsiából. Tehát nem is vagyok igaza magyar szerintük. Így aztán, bár nem nevezem nácinak, aki ha kell, ha nem, lobogtatja a trikolort, nekem már nincs kedvem lobogtatni.

2013. jan. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%

Tudnék még mesélni erről a francia "toleranciáról" hisz velük dolgoztam.

Vannak bizonyos ruhamárkák , amelyeket általában csak bevándorlók hordanak na ezeket francia ember fel nem venné soha.Nekem is mondják hogy olyat nehogy felvegyek mert azt ilyen meg olyan bevándorlók hordják.


Nemrég volt bevándorló ellenes tüntetés de ezt nem kopaszra borotvált , fekete gyúnyás , bakancsos barbárok csinálták hanem volt ott nyugdíjastól elkezdve nőkön át fiatalokig minden korosztály.És sokan voltak , nem 20-30 ember mint itthon a szélsőjobbos vonulásoknál.


Ahogy egy francia kollégám mondta:"Mi leszünk az első ország mely forradalmat csinál mi leszünk az elsők akik megállítják ezt"

2013. jan. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!