Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit bántott eddig a gárda?

Kit bántott eddig a gárda?

Figyelt kérdés

Kinek akadtak személyes problémái és nem hallot és bizonyíthatatlan elmondásokra épűlő problémái!


Várom azokat akik annyira félnek!


2009. aug. 30. 13:06
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
21%

"Engem nem a mondvacsinált statisztika érdekel hanem a valós tények és tapasztalatok..."


Értem, szóval neked 102 megoldott emberölés (110 ügyből) semmi, mert neked csak az fontos, hogy minden alkalmat megragadhass a cigányozásra.


A gárda hány emberölési ügyet oldott meg tavaly, te észlény? Egyet sem? Akkor ki tett többet a közbiztonságért?

2009. aug. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
65%
Talán mert a rendőrség egy államilag pénzelt szervezet a gárda viszont egy civil szervezet... Még jó, hogy azért valamelyest teszik a dolgukat. Azt már meg sem említem, hogy a cigánygyilkosságokra egyből rámentek közben meg Szögi Lajos gyilkosaiból még több szabadlábon.. Ellenben tényleg üres szavak amik a statisztikákról szólnak amíg nem tudod valamilyen hivatalos dokumentummal alátámasztani.
2009. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom, egy-két emberke "rakétaindítóval" és egy atombombával a párnájuk alatt alszik esténként, annyira fosnak, Istenem.... A romák, Amerika, Izrael a menő.
2009. aug. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
82%
A gárdisták ártatlan embereket nem bántottak és nemis fognak.A gárdisták megvannak esketve,ha ártatlanokat bántanának akkor azonnal kicsapnák őket mert a becsületkódexüket is megszegnék úgymond.Ők nem bántottak senkit max bűnözőket(főleg cigánybűnöző van sok vidéken)akik esetleg szegény vidéki magyarokat terrorozáltak,bántottak.Ők csak segítenek,főleg ha katasztófa van,mostis életet mentettek nemrég.Elmondanám nagyon sok rendőr is szimpatizál velük de sajnos a hatalom ellenük uszítja.Ja és aki elhiszi azt hogy náci fasiszta csürhe a gárda annak mondom hogy hazaszerető cigányok is beléphetnek sőt vannak köztük,zsidók is, vidéken pedig a rendes cigányokon őkis segítenek ha ottis baj van.A ruházatukról meg annyit hogy nem náci ruházat, az árpádsáv ősi magyar jelkép, az őseink azzal hódították meg a hazát,én azokat nevezném szemét nácinak akik a sok gárdaellenes hazugsággal beetetik a népet(média pl)!
2009. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
81%
17:13-es te meg magadnál vagy b@zdmeg? Már ne haragudj, de nehogy elvárd már a gárdától hogy lepipálja a RENDŐRSÉGET, A RENDŐRSÉGET....
2009. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
16%

"Már ne haragudj, de nehogy elvárd már a gárdától hogy lepipálja a RENDŐRSÉGET, A RENDŐRSÉGET...."


Én nem várom el. Ti mondjátok, hogy a gárda őrzi a biztonságotokat, miközben a rendőrség nem.


A rendőrség még a (betiltott) gárdától is megvéd, ne félj.

2009. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
78%
"A rendőrség még a (betiltott) gárdától is megvéd, ne félj." -> Csak a romáktól nem......
2009. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
78%
A gárdának nem az a dolga hogy a bűntényt feltárja nyomozzon,stb, az a rendőrség dolga.A gárda dolga az hogy ápolja,óvja a magyar hagyományokat és védje a nemzetünket,segítsen az embereken.
2009. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
0%

"A gárdának nem az a dolga hogy a bűntényt feltárja nyomozzon,stb, az a rendőrség dolga"


Nocsak, nocsak! Akkor a rendőrség mégis jó valamire? Akkor mégsem a gárda védi a biztonságunkat, miközben a rendőrség semmit sem csinál?


Döntsétek már el, miben hisztek, húgyagyúak.

2009. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
47%

Én sokkal jobban félek ettől a szoclib rezsimtől...szerintem reális veszélye van annak,hogy elhurcolják az embereket...akit nem hurcolnak el, azt a cigányokkal veretik agyon. A félelem és terror országa lettünk a jelenlegi hatalom miatt.

A kérdésre válaszolva pedig, én még egyetlen sort sem olvastam arról sehol, hogy valakit elvertek volna a gárdisták...

2009. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!