Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit bántott eddig a gárda?

Kit bántott eddig a gárda?

Figyelt kérdés

Kinek akadtak személyes problémái és nem hallot és bizonyíthatatlan elmondásokra épűlő problémái!


Várom azokat akik annyira félnek!


2009. aug. 30. 13:06
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
72%
Fílelemet keltett bennem és tezsvíreimben!Annyira fílünk mik hogy má kaszával kö megállítani a fekete kocsikat.Menetelnek a bakancsosok...és a távolban felsírt egy gyermek
2009. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
35%

engem nem fizikailag, hanem magyar érzésemben bántott meg nem egy gárdista, mikor azt feltételezik, hogy én azért félek mert nem vagyok igazi magyar. Ebből majd az fog következni a jobbik hatalomra jutása esetén majd hogy ha nem csatlakozom a gárdához lelőnek, meglincselnek meg egyebek.

Amúgy nem kell itt nagyon fanolni ám a gárdát meg provoklni az embereket. Menjetek a haverjaiddal inkább felvonulni a szlovák nyelvtörvény ellen, ami magyar ellenes, nem pedig magyar és magyar közt viszályt szítani a negyvenedik provokálo primkó kérdéseddel.

Jövőhéten már suli, remélem neked is kevesebb időd lesz újabb és újabb kérdéseket ide kitalálni.

2009. aug. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:

Ahhh ok . (illusztris)

De ne baromkodd , mert ez fontos.

Ezt ki fogom másolni és mindíg azoknak az orra alá dörgölöm akik a balos beálítottságuk okán sápitoznak holott semit nem tett ellenük a gárda.

( nem vagyok gárda tag, csak fáj a hülyeség)

2009. aug. 30. 13:21
 4/52 anonim ***** válasza:
55%

Mindekinek szive joga attól félni vagy az érezni amit akar. ha balos és csak azt mondja hogy fél, annak is joga van ehez, neked meg semmi közöd hozzá és ne provokáld őket.

Nem csak fizikai terorr lézetik. Amit a gárdisták művelnek az lelki terrorr. Megfélemlítés fenygetőzés, provokálás, hogy ekkor meg akkor nem vagy magyar.

Úgyhogy ne másolgass, hanem próbálj meg szocializálódni és elfogadni hogy mindannyian mások vagyunk. előbb magadat tedd rendbe és utána foglakozz mások benső dolgaival.

Előző.

2009. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Szóval igazad van mert nem lessz ennyi időm , megyek tanítani!

Senki nem a személyeddel kapcsolatban állította hogy te nem vagy magyar, lehetsz nagyon jó és erkölcsös ember attól hogy nem vagy gárda tag. Csak azt nehéz megérteni hogy miért félsz tölle.

Nem vagyok én sem tag, de ismerek sok embert aki az és sokat aki ellenzi.

Néha nekem kellemetlen hogy középen állok.

De nem lehet pejüdikálni előre negatívan jósolgatni mert neked más a felfogásod! Egyszerűen ha valaki még nem csinált semmit és a lehetőségre hivatkozva kapna x évet azt te hogy értékelnéd?

Az hogy valaki nem ért velük egyet az nem azt jelenti hogy fél töle . De ezt az átthallást a média gerjeszti és ha nem tudnak külömbbséget tenni az emberek a félelem és a kölönböző felogás között az dúrva.

Senki nem akar bántani senki ezt próbáljuk már megérteni, főleg meg ok nélkűl.

2009. aug. 30. 13:31
 6/52 anonim ***** válasza:
82%
És a cigányok mit csinálnak a magyarok felé MINDEN NAP? Na az a lelki terror öcsém, nem az amit a gárda csinál...
2009. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
17%
És az is nagyon érdekes hogy csak én válaszoltam ide és cseszel pontozni, pedig az előbbi kérdésben végig lepontoztál......ennyit arról ki mit mer felvállalni
2009. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:

Semmi bajom a balosokkal .

Sőt veletek személy szerint sem.


De ideológiai alapon elítélni valakit vagy valakiket ez a múlt vissza csengése a számomra!

És ezzel sem akarok senkit bántani csak rávilágítani egy egy apróságra.

2009. aug. 30. 13:34
 9/52 A kérdező kommentje:

Bocsi hogy nem pontoztam de folyamatosan írok.

ha elolvastam és hasznos akor dobom.

ez sem párt alapon megy.

2009. aug. 30. 13:36
 10/52 anonim ***** válasza:
38%
Te tanítasz? úristen....
2009. aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!