Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit bántott eddig a gárda?

Kit bántott eddig a gárda?

Figyelt kérdés

Kinek akadtak személyes problémái és nem hallot és bizonyíthatatlan elmondásokra épűlő problémái!


Várom azokat akik annyira félnek!


2009. aug. 30. 13:06
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
54%
tanít és két l-el írja le hogy tőlle.... nah akkor erről is ennyit.
2009. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
45%
Bennem nem kelt félelmet. Undort kelt, amikor 1-2 éve még a szocikra szavazó barom ismerősöm, aki most lelkes gárdista, közli velem, hogy nem vagyok magyar, mert csak a jobbikosok magyarok. Nevetséges, elmebeteg banda a gárda és a jobbik.
2009. aug. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
21%

A cigányok és magyarok is egyaránt bünőznek igen nagy számban. nem keveredek kétes helyekre, meg szabolcsba sem megyek magyar felvonulást szervezi. Ha lenne annyi esze a cigányoknak ők is szervezetbe tömörülnének mint a gárdisták az már felháborító lenne mi? e egy magyar gárda nem?

enegem sosem bántott cigány, olyan helyre meg nem megyek se bulizni se emmit csinálni ahol kétes alakok vannak, nem csak cigányok a rosszarcúak bocsika.

2009. aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
62%

Elmondanám hogy nem vagyok balos egyáltalán....na ez az előítélet. csak balos írhat ilyet...erről beszélek.

FIDESZ párti vagyok 86 éves nagyapámmal együtt évek óta.

2009. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
44%

"FIDESZ párti vagyok 86 éves nagyapámmal együtt évek óta."


Az már rég nem jó. A jobbikos világnézetben akkor te egy hazaáruló zsidócigány vagy, mert csak 400 ezer igazmagyar van ebben az országban (akik Gülüszemű Gabira szavaztak júniusban).


Az, hogy egy elmebeteg kisebbség próbálja megmondani, ki lehet magyar és ki nem, ugyanolyan szintű arrogancia, mint amikor az SZDSZ osztogatta a szerepeket, hogy ki a jófiú demokrata és ki a mocskos fasiszta. A Jobbik egy fordított eszdéesz.

2009. aug. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
83%
valaki válaszolhatna konkrétan a kérdésre is...én is kíváncsi vagyok.
2009. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
29%

na ezért szarok bele a jobbikba.

Egy csomó ismerősőm rájuk szavazott eu parlamanet ügyben. Ezek meg elszálltak maguktól...

A 2010-es választáson már nem rájuk fognak szavazni.

De komolyan rettegek már hogy mi lesz.Most olvastam gárda honlapját, mert frissen szeretek informálódni ezekről, mindent leírtnak, hogy megmentettek egy csövest a rendőrők meg csak álltak, közbena videón két OMSZ-os látja el a manuszt.. de arról egy árva cikk sincs hogy felháborítónak tartják a szlovk ficó intézkedését és a 3 nap múlva hatályba lépő magyar ellenes nyelvtörvényt..... tiszta porhintés amit csinálnak, ezek látszat nagyamarok, nekem egy ilyen ne mondja meg mitől vagyok én magyar.

2009. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
38%

13:48-as eez egy eleve provokatív kérdés. Fizikálisan biztos nem bántalmazott senki a gárda.... de nem csak fizikai bántalmazás létezik és nem egy válaszban kifejtették miért félnek, persze azért mert te félsz nem lehet feljelentést tenni mert nem bizonyítható.

Úgyhogy eza kérdés arra irányult, hogy látjátok-látjátok milyen rendes a gárda, mert senki nem tud konkrét esetet mondani.

Ennyi eszed lehetne.

2009. aug. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:

Fordítsuk meg adolgot!

A baj hogy ha az ideológiád olyan akkor is mondhatod hogy félek! Csak úgy a vak világba , indok és ok nélkül!

Nem akartam senkit provokálni csak nem értem.

Lehet hogy én extra bátor gyerek vagyok de melletem "civilben " mulattak a gárdisták úgy 6-7 en egy mulatóban és senkit nem bántottak sőt vettek minden lapot.(nem a barátaim voltak még akkor)

2009. aug. 30. 14:01
 20/52 anonim ***** válasza:
65%

"Lehet hogy én extra bátor gyerek vagyok"


Nem, hanem fiatal vagy, mint én. Én csak utálom őket. A nagyszüleim, ha élnének, félnének a Gárdától, mert a Felvidéken nőttek fel és a Hlinka-gárda (HG) jutna az eszükbe. Tehát hogy ki fél tőlük és ki csak utálja a gárdista kisebbséget, ez generációs kérdés is.

2009. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!