Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom hétvégén nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hétvégén nagyon berúgott (eddig még nem láttam ennyire részegen, pedig már jó ideje együtt vagyunk), veszekedtünk, amit még nem zártunk le. Meg is bántott kicsit. Ti felhoznátok a témát, hogy igenis beszéljük meg?

Figyelt kérdés

József névnap alkalmából kissé elszaladt vele a ló, van vagy 5 József barátja, és mindenhol itatták, ráadásul a bolond éhgyomorra ivott. Meg is lett a hatás, teljesen ledöbbentem, majdnem elesett, örjöngve énekelt (hol nekem, hol az énekessel), aztán mikor hazaértünk még hányt is. Szóval az éjszaka folyamán összevesztünk mert eltűnt jó fél órára, és otthagyott egyedül, amit tudja hogy én nem szeretek...pláne ha ivott is. Később ugyan (satu részegen) azt mondta nem haragszik, meg hogy nincsen baj, de szerintem nem is emlékszik az egészre, hisz reggel még azt sem tudta mikor jöttünk haza...Most megemlítsem neki, vagy hagyjam ezt az egészet? Reggel úgy csináltam, mintha semmi baj nem lenne, de nagyon zavar, hogy így berugott...majdnem hogy ki is ábrándultam belőle. De szerintem valahol érzi ő is, hogy elvetette a súlykot, mert kicsit furán viselkedett...na meg szenvedett is, mert ugye hát kutyaharapást szőrével...úgyhogy ma azért nem is hozom fel a témát...de később meg már érdemes egyáltalán ezen rágódni és vitázni?

Köszönöm annak aki próbál tanácsot adni...Eléggé el vagyok keseredve és tanácstalan vagyok.


2009. márc. 22. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember hibázik.Részegen meg pláne.


Annyi, de annyi hibát el fog még követni.Szerintem nem ez a legsúlyosabb.Viszont szerintem felhozhatnád.Csak nyugiban.,hogy máskor ne igyon ennyit,mert nem vall rá,bla bla bla.

Tedd túl magad rajta.:)

2009. márc. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Először is hagyd h teljesen rendbe jöjjön és kijózanodjon. Utána felhozhatod neki a dolgot h "Na drágám ezt most meg kéne beszélni.." Ha még sose rúgott be ennyire akkor gondolom ő is megbánta a dolgot. Meg lehet higgadtan is beszélni nem feltétlen kell veszekedésbe fulladnia a dolognak.
2009. márc. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

mindenképpen meg kell beszélni!!!

de azt írtad hogy régóta együtt vagytok és most fordult elő először szóval nem rendszeres a dolog szóval nem a kocsma a második otthona ...ilyen mindenkinek kell...hogy kieressze a gőzt hogy tomboljon hogy bulizzon...szerintem meg tudjátok ezt beszélni...csak okosan

2009. márc. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Mindent meg lehet beszélni, de én nem javaslom:)

Én pl vagy feszültebb leszek, ingerültebb, vagy pedig egyszerűen a képébe vigyorgok a páromnak, ami viszont neki megalázó...

Szerintem ezt a kis port elbírja a szőnyeg:)

Nem kell minden inci-finci dologért köpni a másikra, hibázott, van ilyen...Bizonyára te is hibáztál már életedben...

Szerintem hagyd, felejtsd el, ha erőlteted, és a vitában olyan sérelmek hangzottak el, a mostanival csak felerősítheted ezeket!

De tégy belátásod szerint, sok sikert:)

23/F

2009. márc. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát bizony néha megesik az ilyen.Persze meg kell beszélni,de ne támadd le hanem normálisan PL:gyere üljünk le 1 kicsit mert ez és ez van.Normális hangnemben biztos eredményre vezet.Ne gyüjtögesd magadban a sérelmeket mert az hosszú távon nem vezet jóra,megöli a kapcsolatot.
2009. márc. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló tapasztalatok birtokában azt tanácsolom, feltétlenül beszéld meg vele!!! Ne hagyd, hogy szokássá váljon! Fogja fel, milyen gáz, amit tett, ne tekintsd "incifinci" dolognak, mert amikor majd rendszeresen cibálnod kell haza az undorító részeg, 5 éves értelmi fogyatékos gyerek szintjén levő pasidat, és még mindenki Rajtad röhög, mint házsártos feleségen, az k.rvára nem incifinci dolog! Akkor már nézhet ki akármilyen jól, lehet akármilyen jó az ágyban, lehet józanon akármilyen jó fej, elássa magát előtted, kiábrándulsz, és a kapcsolat tönkremegy!

Én már 2 pasimat is lapátra tettem, mert nem tudták a társaságban, hol a határ! Egyik folyton magamra hagyott a buliban, pedig kifejezetten bulis csaj vagyok, aki - mértékkel- az alkoholt sem veti meg. Másik meg úgy berúgott, hogy társaságban folyton szégyent hozott rám, ezért repült.

Meg kell vele beszélni! Megmondod neki, vagy normálisan iszik, (jó hangulatig, és nem addig, amíg hülye lesz) - vagy lemondhat Rólad.

28/n

2009. márc. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell egyszerre csezsegetni ezzel, mindenki szereti magát ellazítani, és szerintem egyáltalán nem baj,hogy ivott most névnapo alkalmából a barátaival. Te tökéletes vagy, nem csináltál sose rosszat?...
2009. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunkban nemigazán hibáztam. Ő viszont annál többet. Inkább azért tulajdonítok ennek nagyobb jelentősséget, mert utálom, ha részeg. Ha meg ennyire azt meg pláne. Tavaly nyáron ugyanígy leitta magát (nem is ennyire) és öszefutott az exszel, akivel lelépett...Tudom most mindenki kérdezhetné, hogy akkor minek vagyok vele?!? Tudom, én választottam, azóta az exnek nyoma sincs, csak feltörtek a régi emlékek és teljes pánik lett úrrá rajtam. Valójában én szítottam a veszekedést, mert szó nélkül átment egy másik helyre ahol tudom, hogy az ex ott szokott tanyázni szombatonként. Aztán mikor ezeket elmondtam páromnak, hogy miért is esett ennyire szarul, hogy ellépett satu részegen szó nélkül, azt mondta, hogy nem az a nő miatt ment oda, hanem a haverok miatt (ami igaz, mert láttam kivel volt ott). Szóval még mondtam is neki, hogy ne haragudjon (amit valószínű nem fogott fel). Utána is teljesen hidegen viselkedett velem, mintha valami nagyon rosszat tettem volna. Előtte meg énekelt nekem, meg puszilgatott, meg ölelgetett egyfolytában. Aztán mintha elvágták volna. Talán nem is emlékszik, hogy beszéltünk? :S Ezért sem akarok nagyon beszélni róla, mert ez az exes dolog nálunk nagyon kényes téma. Egyszer már úgy döntöttem, hogy megbocsájtom neki, mert 1szer mindenki hibázhat. De ahhoz, hogy megértse mi volt ez a kirohanásom fel kell idézni azt is. Ezért nem tudom, hogy érdemes-e felhozni neki ezt az egészet, mert ismerem. Hiába is beszélnék vele normális hangnemben, ő támadásnak venné és elkezdene flegmázni, attól én is ideges leszek, onnan meg már egyenes az út a vitákhoz. Nem akarom én piszkálni, de ez a hétvégi elég durván érintett.
2009. márc. 22. 16:16
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

Hagyd a francba. Esetleg azt megemlítheted neki, hogy nem kéne ennyit inni esetleg, mert esetleg szakítani találsz vele úgy véletlenségből... pont eszedbe jut...


Ha van esze, akkor ezután annyit fog inni, amennyinél még nem lesz állat és sokáig együtt lesztek.

Ha nincs esze, akkor nem vesztesz vele semmit.


25/f

2009. márc. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%

Nem hangzik túl jól, amit leírsz. (Én vagyok az, aki leírtam, hogy kidobtam 2 részeges exemet.) Én azt mondom, aki szerelmes Beléd, az enyhén (vagy akár) ittasan is szerelmes Beléd sőt, annál jobban lóg Rajtad, nem pedig ott hagy faképnél... Én megfogadtam, nem kínlódok többet olyannal, aki nem tud intelligens ember módjára, csak mértékkel inni. Aki engem faképnél hagy vagy lejárat az ivási szokásai miatt, az repül.

Mindkettővel megpróbáltam a döntésem előtt többször beszélni, hátha változtatnak a dolgon. De egyszerűen nem fogták fel, milyen súlyos probléma ez számomra, nem vettek komolyan! Sok pasi nem hiszi el, milyen égő és bántó a barátnőjüknek, ha 5 éves értelmi fogyatékos gyerek szintjére berúgnak.

2009. márc. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!