Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kit bántott eddig a gárda?

Kit bántott eddig a gárda?

Figyelt kérdés

Kinek akadtak személyes problémái és nem hallot és bizonyíthatatlan elmondásokra épűlő problémái!


Várom azokat akik annyira félnek!


2009. aug. 30. 13:06
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
25%

Nekem nem ideológiám van, hanem életérzésem és nem erőszakolom másra. Én sem félnék 6 gárdistától ha melettem szórakoznak (akikről tudnám hogy azok), ha mindezt egyenruhában tennék, igen félnék, és arrébb mennék, mert az egyenruhával is jeleznek valamit, és nem véletlenül abban szórakoznak, ha szórakoznak. És mi lenne ha ebbe a fogadóba egy csapat cigány is elmenne szórakozni?

amúgy nem úgy volt hogy elmész tanítani?

2009. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
56%
Hogy mi lenne, ha egy csapat cigány is elmenne szórakozni? Valószínűleg belekötnének egy sokkal gyengébb emberbe, mert rájuk mert nézni, aztán megkéselnék...
2009. aug. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
27%

Igen magyar országon csak a cigányok kötekednek.

neked néha nem fáj leírni vagy kimondani valamit mikor tudod hogy ez nem igaz? és hogy csak elfogult vagy? vagy tényleg ennyire hülye vagy?

Vagy neked ez a kielégülés hogy mindenhova a cigányellenes dumádat írod? semmi egyéb infót nem közölsz.

2009. aug. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
41%
Ne haragudj Kérdező, de hemzsegnek a helyesírási hibák a kommentjeidben, így számomra elképzelhetetlen, hogy tanítasz.Bár... talán egy kisegítő iskolában mégis. Dehát ott sem alkalmaznak pedagógust ennyire rossz heyesírással. Akkor hol az igazság???
2009. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
60%
Milyen édes, hogy tudja, hova mit írok:)
2009. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
32%

Tök egyértelmű hogy nem tanár, csak azért írta, mert egy válaszomban azt írtam, hogy jövőhéten suli és kevesebb hozzá hasonló lesz meg hogy ő sem fog ide irogatni. erre reagálta hogy valóban nem mert ő tanítani fog :D levágós volt ez.

Erre írtam azt hogy tőlem két l-el, megy egyáltalán egy tanár nem ide fog irkálni ilyen baromságokat, meg direktbe provokáló kérdéseket, aztán utána megint válaszolt mikor már elment tanítani, és mikor írtam neki hogy most akkor nem tanítasz azóta van csöndben :) majd pár óra múlva jelentkezik hogy most ért haza :) vagy másik regisztrációval ír véleményt a kérdező védelmében :)

2009. aug. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
40%

Azért tudom édesem mert gyanúsan ugyanolyan százalékos írja ugyanazokat a dumákat.

És látod most is tudtam kiről van szó.

pedig nem vagyok látnok. Kis logika....

2009. aug. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim válasza:
54%
Mennyi szenvedéstől kímélné az emberiség meg magát, ha nem találta volna ki a politikát, dehát a pénz és a birtok megjelenésének velejárója az ellenségeskedés, a kapzsiság, az értéktelen dolgokat értékkel való felruházás, és így a politika és a pártok is. A politika miért érdekel bárkit is?
2009. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
65%
A nagy gárdautálókat hadd kérdzzem már meg, hogy a Magyar Rendőrség mit csinál? Egy semmittelen banda. Akik szidják a gárdát, azért teszik mert van félnivalójuk. Egy gárditsta nem gúnyolta ki fogdán a szellemi fogyatékos embert, egy gárdista nem állt ki az út szélére ok nélkül büntetgetni, és egy gárdista nem ment oda a fűben ücsörgő emberekhez kikapdosni őket, mintahogy ezt tette a Magyar Sündőrség. Rába..tok ti még, eljön majd az az idő amikor a kocka fordul!
2009. aug. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
68%
mert a "politika" miatt éhezünk, veszik el a fizetésünk felét adókban és egyebekben és húznak le még rólunk 8 bőrt. Nehogy már ez nem érdekeljen. Lehetne pityi palkó is a neve, de politika a neve.
2009. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!